Aroomiteraapia: Stress, immuunsüsteem, uni

Seminaril õpitakse, kuidas ennast ja lähedasi aroomiteraapia vahenditega aidata stressi ja uneprobleemide puhul ning kuidas tugevdada immuunsüsteemi. Saab selgeks, kuidas teha rahustavat käemassaaži ja endale kaasa valmistada organismi kevadiseks turgutuseks ja viiruste tõrjeks sobiv või stressi ja unetust leevendav spreisegu.

Toimub Ainemaht Hind
24.03.2017
R kell 18.15-20.30
Pepleri 4
3 ak. tundi 21 €
Registreerima

Loengul saadakse teadmisi inimese haistmismeelest, selle seosest kesknärvisüsteemi ning kogu organismiga, samuti taimsete lõhnamolekulide mõjust meeleolule, immuunsüsteemile ja võimalustest eeterlike õlidega ohutult toimetada, väsinud organismi abistada ja unekvaliteeti parandada.

Kuigi aroomiteraapias eelistatakse iga häire leevendamisel pigem individuaalset lähenemist lähtudes iga inimese unikaalsusest, siis sellegi poolest on võimalik pakkuda kodus tarvitamiseks retsepte enamlevinud elukvaliteeti halvendavate ja häirivate seisundite (ärevus, unetus, unehäired, valu ja vastuvõtlikkus infektsioonidele) leevendamiseks. Taimedest pärit eeterlikud abimehed aitavad meid elu rasketel hetkedel ning pakuvad naudinguid igapäevaelu rutiinis.

Praktilises osas saab tutvuda lõhnade maailmaga Frantsila maheürditalu kvaliteetsete õlide kaudu, leida oma lemmikud ning endale kaasa valmistada organismi kevadiseks turgutuseks ja viiruste tõrjeks sobiv või stressi ja unetust leevendav spreisegu. Samuti õpitakse tegema rahustavat käemassaaži.

Räägitakse ka eeterlike õlide päritolust, saamisest, kvaliteedist ja ohutust kasutamisest. Seminari õppematerjalid on hinna sees.

Juhendaja

Marika Külm

Marika Külm, Eesti Aroomiteraapia Ühingu juhatuse liige, on Tartu Riikliu Ülikooli lõpetanud mikrobioloogina.
Ta on õppinud Epp Halliku Aroomteraapia Koolis ja omandanud aroomterapeudi III kutse.
Tegevussuunad aroomteraapias (kooli lõpetamisest alates): aroomteraapiline massaaž, aroomteraapilised näo-, keha ja juuksehooldusvahendid, eeterlike õlide kasutamine elukeskkonnas, sh. puhastusvahendites, (eeterlikes õlides sisalduvate keemiliste ühendite mõju inimese tervisele).
Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õpetab "Sissejuhatust aroomteraapiasse".

Lisaks eelnevale on Marika juhendanud mitmeid kehahooldustoodete valmistamise töötubasid Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |