Liblikmassaaž

Liblikmassaaži võib õppida igaüks, kes soovib õrna ja tervendavat puudutust jagada oma pereliikmetele ja sõpradele. Samuti sobib professionaalseks kasutamiseks täiendõppena massööridele ja teistele kehaterapeutidele klienditöös.

Liblikmassaaži kasutatakse eluenergia suurendamiseks/ergutamiseks, seestpoolt väljapoole liikuva energia voolu avardamiseks. Liblikmassaaž taastab eluenergia loomuliku voolamise peale traumasid, haigusi, leevendab stressi ja soodustab keha bioloogiliste funktsioonide loomulikku toimimist; tugevdab sidet vanemate ja laste vahel; beebidel tervendab sünnistressi ja gaasivalusid; rahustab hüperaktiivseid lapsi. Liblikmassaažil on soodne mõju ka vanade traumade tervendamisel, taastades kehas terviklikkuse tunde.

Koolituse viib läbi Ly Lobjakas. Ta peab hästi toimivaiks teraapiaid, milles on ühendatud kehatöö ja verbaalne teraapia, seetõttu on väga inspireerunud neli aastat tagasi Eestisse jõudnud liblikmassaažist ja teistest Eva Reichi leebe bioenergeetika meetoditest.

Kuula intervjuud Alar Tamminguga, kes räägib Wilhelm ja Eva Reichi töödest http://arhiiv.err.ee/vaata/traditsiooni-tarkus-traditsiooni-tarkus-keha-psuhholoogia-rajaja-william-reich Loe http://hingamine.ee/artiklid/ Liblikmassaaži abil lõdvestunuks.

Liblikmassaaž. Suurepärane. Meeldis, et grupp oli väike ja sai praktiliselt palju teha. Super õpetaja! Sooja tunde jättis kogu korraldus ja ka koolitusjuht Ene on särav ja nii avatud suhtlemisega. 

Moonika (40)