Hea tervise heaks

Koolitused tervislikust eluviisist ja alternatiivteraapilistest võimalustest.

Massaaži ABC

Massaaži elementaarseid oskusi võiks vallata kõik inimesed, hoolimata lihtsusest on massaažil sügav ja mitmekülgne kasulik toime. Õppepäevadel omandatakse elementaarsed massaaživõtted, sügissemestril on võimalik õppida traditsioonilist idamaade ravimassaaži Tuinad, mida on Hiinas praktiseeritud juba üle 2000 aasta. Eelteadmised massaažist ei ole vajalikud, oodatud on kõik, kes soovivad uusi teadmisi ja kogemusi.

Näojooga

Näojooga tulemusena paraneb verevarustus, tugevnevad lihased ning vähenevad stressi ja pingeilmingud näos. Protsessi käigus tugevdatakse ja lõdvestatakse näolihaseid, tehes kindlaid harjutusi erinevatele näopiirkondadele, sealhulgas ka silmadele, kaelale ja õlgadele.

Shindo

Shindo® on elav ja arenev meetod, mille looja jaapanlanna Kazuko Kuratomi ammutab inspiratsiooni Jaapani kultuurist. Õpetus antakse edasi iidsel idamaa kombel õpetajalt õpilasele. Shindo on terviklik meetod, mis tasakaalustab meelt ja keha, vabastab emotsioone, lõõgastab, aitab lahustada energiablokeeringuid. Shindo õpetab olema kohal siin ja praegu, olema heatahtlikult tähelepanelik ja ärkvel.

Telli koolitus oma grupile.

Hea võimalus koosolemise rikastamiseks kolleegide või sõpradega ja tervise tugevdamiseks! Tellides koolituse oma grupile saate valida just teile sobiva sisu ja mahu.

Massaažikoolitus: minu meelest oli väga hea, infot ja uusi teadmisi oli küll palju, kuid samas ei tekkinud sellist tunnet, et oleks pidanud väga kiirustama.

Annika