Hea tervise heaks

Koolitused tervislikust eluviisist ja alternatiivteraapilistest võimalustest.

Massaaži ABC, Hiina massaaž Tuina

Massaaži elementaarseid oskusi võiks vallata kõik inimesed, hoolimata lihtsusest on massaažil sügav ja mitmekülgne kasulik toime. Õppepäevadel omandatakse elementaarsed massaaživõtted, sügissemestril on võimalik õppida traditsioonilist idamaade ravimassaaži Tuinad, mida on Hiinas praktiseeritud juba üle 2000 aasta. Eelteadmised massaažist ei ole vajalikud, oodatud on kõik, kes soovivad uusi teadmisi ja kogemusi.

Näojooga

Näojooga tulemusena paraneb verevarustus, tugevnevad lihased ning vähenevad stressi ja pingeilmingud näos. Protsessi käigus tugevdatakse ja lõdvestatakse näolihaseid, tehes kindlaid harjutusi erinevatele näopiirkondadele, sealhulgas ka silmadele, kaelale ja õlgadele.

Refleksoloogia ehk tsooniteraapia

Refleksoloogia e. tsooniteraapia on surve rakendamine spetsiaalsete sõrmetehnikate abil kehapiirkondi ja -osi peegeldavatele punktidele käel, jalalabal, kõrvas, peas, näol või mujal inimese kehal. Selle abil saab keha õpetada lõdvestuma, stressist vabanema, taastuma ja tervenema.

Reiki

Reiki, kui üks konkreetne tervendamise meetod, pärineb Jaapanist Mikao Usui'lt, kes elas 19 saj. lõpus, 20.saj alguses. Reikit on kerge õppida eranditult igal soovijal. Reiki on terviklik süsteem, samas väga lihtsalt rakendatav - üks sellistest, mida saab kasutada ühtviisi edukalt nii enese kui ka teiste hüvanguks.

Shindo

Shindo® on elav ja arenev meetod, mille loojaks on jaapanlanna Kazuko Kuratomi. Õpetus antakse edasi iidsel idamaa kombel õpetajalt õpilasele. Shindo tasakaalustab emotsioone, lõõgastab, aitab lahustada energiablokeeringuid. Shindo õpetab olema kohal siin ja praegu, olema heatahtlikult tähelepanelik ja ärkvel.

TRE (Tension, Stress & Trauma Release Excercise)

TRE meetodi autor Dr. D. Berceli, PhD, on välja töötanud harjutused käivitamaks kehas peituva loomuliku, pingeid maandava refleksi, mis avaldub värina/rappumisena ja mida on keha puhastuseks, tervendamiseks ja energeetiliseks laadimiseks aastatuhandete jooksul kasutanud ka šamaanid ning võitluskunstide meistrid. Lihtsatel harjutustel põhinev TRE meetod on tõhus lahendus lihaspingetele, ärevusele, energiapuudusele, depressioonile.

Telli koolitus oma grupile.

Hea võimalus koosolemise rikastamiseks kolleegide või sõpradega ja tervise tugevdamiseks! Tellides koolituse oma grupile saate valida just teile sobiva sisu ja mahu.

Kursusest oli palju kasu, sest neid harjutusi, mis mul meelde jäid, püüan tasapisi ise kodus teha – eriti seda käed selja all ja jalad risti! Kuna olen kärsitu loomuga, siis oleksin esimesest tunnist peale tahtnud pigem hakata harjutusi tegema, ehkki saan aru, et juhendajale ja ka meile on tutvustusring ja sissejuhatus vajalikud. Suur aitäh!

Signe