Hea tervise heaks

Koolitused tervislikust eluviisist ja alternatiivteraapilistest võimalustest.

Kuidas käivitada Viie Tiibetlase tervendav ja noorendav mõju?

Viis tiibetlast on kogu keha ergastav lihtne ja pea igaühele jõukohane harjutuste süsteem. Töötoas tutvume rituaali nähtava ja nähtamatu osaga. Lihvime täpseks füüsiliste harjutuste detailid, teadvustame energia liikumise mustrid ja õpime sõnastama enesekohast ning toimivat taotlust. Koos grupiga alustades on lihtne märgata vigu ja leida neile lahendusi. Seejärel leiab igaüks endale sobiva viisi omaette praktiseerimiseks.

Massaaži ABC

Massaaži elementaarseid oskusi võiks vallata kõik inimesed, hoolimata lihtsusest on massaažil sügav ja mitmekülgne kasulik toime. Õppepäevadel omandatakse elementaarsed traditsioonilise idamaade ravimassaaži Tuina võtted. Eelteadmised massaažist ei ole vajalikud.

Näojooga

Näojooga tulemusena paraneb verevarustus, tugevnevad lihased ning vähenevad stressi ja pingeilmingud näos. Protsessi käigus tugevdatakse ja lõdvestatakse näolihaseid, tehes kindlaid harjutusi erinevatele näopiirkondadele, sealhulgas ka silmadele, kaelale ja õlgadele.

Pingetest vabaks TRE meetodiga

TRE meetodi autor Dr. D. Berceli, PhD, on välja töötanud harjutused käivitamaks kehas peituva loomuliku, pingeid maandava refleksi, mis avaldub värina/rappumisena ja mida on keha puhastuseks, tervendamiseks ja energeetiliseks laadimiseks aastatuhandete jooksul kasutanud ka šamaanid ning võitluskunstide meistrid. Lihtsatel harjutustel põhinev TRE meetod on tõhus lahendus lihaspingetele, ärevusele, energiapuudusele, depressioonile.

Reiki

Reiki, kui üks konkreetne tervendamise meetod, pärineb Jaapanist Mikao Usui'lt, kes elas 19 saj. lõpus, 20.saj alguses. Reikit on kerge õppida eranditult igal soovijal. Reiki on terviklik süsteem, samas väga lihtsalt rakendatav - üks sellistest, mida saab kasutada ühtviisi edukalt nii enese kui ka teiste hüvanguks.

Shindo

Shindo® on elav ja arenev meetod, mille looja jaapanlanna Kazuko Kuratomi ammutab inspiratsiooni Jaapani kultuurist. Õpetus antakse edasi iidsel idamaa kombel õpetajalt õpilasele. Shindo on terviklik meetod, mis tasakaalustab meelt ja keha, vabastab emotsioone, lõõgastab, aitab lahustada energiablokeeringuid. Shindo õpetab olema kohal siin ja praegu, olema heatahtlikult tähelepanelik ja ärkvel.

Telli koolitus oma grupile.

Hea võimalus koosolemise rikastamiseks kolleegide või sõpradega ja tervise tugevdamiseks! Tellides koolituse oma grupile saate valida just teile sobiva sisu ja mahu.

Shindo. Olen tänulik, et juhtusin tänu heale juhusele shindo juurde. Tänu shindole tunnen enda juures muutusi. Sisemist pinget on vähem. Kui varem värisesin väljas olenemata riietuses (olen väga külmakartlik), siis nüüd on aeg-ajalt lausa palav. Sügav hingamine ja venitamine vabastab organid pingetest.

Tiina (55)