Tartu Rahvaülikooli esilehele

Toote disain ja turundus KOHAD TÄIDETUD

Koolitus on mõeldud käsitöölistele, kes pole pikka aega õppinud ja vajavad teadmisi sellest, kuidas kavandada ja teostada disaintoodet ning seda turundada.

Koolitus toimub:16.02-13.04.2018 reede 16.02; 23.02; 2.03; 9.03; 23.03; 6.04 kell 9.00-14.00; 16.03 kell 9.00-14.45; 13.04 kell 9.00-12.30Vaksali 7
Maht:40 akadeemilist tundi
Hind: Tasuta!

Sihtgrupp on erialase hariduseta või aegunud kvalifikatsiooniga üle 50-aastased hõivatud inimesed ja majanduslikult mitteaktiivsed inimesed, kes teenivad või soovivad lisa teenida käsitöötoodete valmistamisega.

Teemad

Toote disain:

Mis on disain – disaini alused, disaini¬protsess, disaineri roll, käsitöö vs disain. Kompositsioon ja värvusõpetus. Oma paikkond ja sümbolid. Missugune on hea suveniir? Loo jutustamine esemes. Materjalid, vorm. Taaskasutus, ökodisain. Pakend kui tervik.

Turundus:

Turu analüüs ja sihtgrupi määramine Konkurents Hinnakujunduse põhimõtted Turustamine ja erinevad müügitoetusvõtted

Koolituse tulemusena on oskab õppija kavandada ja teostada disaintoodet ning seda turundada.

Juhendajad

Priit Tannik

Priit Tannik on lõpetanud Audentese Ülikooli juhtimise alal ja Eesti Maaülikooli juhtimise ja turunduse alal. Tema töö- ja koolituskogemused on väga mitmekesised: Tartu Noorte Infokeskuse juhataja, Teater Vanemuine produtsent, AS Erahariduskeskuse turundusjuht, tegutsenud FIE-na turunduskonsultandina. Praegu on Priit Tannik Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainori turunduse lektor ja Turunduskonsultatsiooni büroo OÜ Artwant juhataja. Ta on teinud erinevaid koolitusi ka Tartu Ülikoolis, Noorte Juhtimiskonverentsil, Tartu Ettevõtlusnädalal jm. Tartu Rahvaülikoolis koolitab alates 2012. aastast ja on ettevõtluskoolituse põhilektor.

Vello Lillemets

Vello Lillemets on lõpetanud Tartu Kunstikooli (diplom dekoraatori erialal) ja Eesti Riikliku Kunstiinstituudi (diplom disaini erialal). Ta on tegutsenud disainerina ligi 30 aastat. Töötab vabakutselisena ja Tallinna Tehnikakõrgkoolis lektorina (insenerigraafika / tööstusdisain). Lähem tutvustus http://vello.divello.eu/lillemets/lillemets.html.

Koolitus toimub Eesti Vabaharidusliidu projekti "Ettevõtlik õppija" raames.

Osale kursusel!