Tartu Rahvaülikooli esilehele

Veenev intervjuu meedias

Koolitus neile, kel tuleb anda intervjuusid ajalehele, on-line meediale, raadios ja televisioonis. Õpitakse selget eneseväljendust, oma ärevusega toimetulekut ja veenva kehakeele kasutamist.

Koolitus toimub:12-19.02.2018 E, 12.02 ja 19.02 kell 13-18Vaksali 7
Maht:12 akadeemilist tundi
Hind: 96 eurot (käibemaksu ei lisandu)

Sageli ütlevad inimesed, et kuigi nad on omavahelises suhtluses päris enesekindlad ja jutukad, siis ajakirjanikuga vestlemine ajab ärevusse ja „teeb pea tühjaks“. Sellisele olukorrale on võimalik tõhusat rohtu leida, kui teada mõningaid põhitõdesid ja harjutada olukordi kõigepealt turvalises keskkonnas, mida meie koolitus pakub.

Teemad:

  • Intervjuu eesmärgid ja vormid erinevates kanalites
  • Kuidas valmistuda veenvaks intervjuuks
  • Oma sõnumi koostamine
  • Esinemisärevuse kujundamine elevuseks
  • Veenva kehakeele kasutamine

Koolituse käigus vahelduvad lühiloengud praktiliste harjutustega.

Juhendaja

Tiina Rebane

Tiina on lõpetanud Tartu Ülikooli. Ta on pika ajakirjanikutöö kogemusega ja intervjueerinud kümneid ja kümneid inimesi ETV saadete jaoks. Samuti on tal isiklik kogemus intervjueeritavana erinevastes väljaannetes. Koolituse ettevalmistamisel on ta astunud välja ajakirjaniku kingadest ja vaadanud intervjuu protsessi selle inimese poolelt, kellele küsimusi esitatakse. Tiina on läbinud koolitajate-suhtlemistreenerite väljaõppe, lisaks omab NLP treeneri sertifikaati.

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel koolituskaardi tutvustusest

Osale kursusel!