Kristalliseminar: Kristalli-reikiga tervendamise põhimõtted

Siiani oleme Tartu Rahvaülikoolis rääkinud Kristalliterapiast ja kristallidega tervendamisest väga erinevate nurkade alt. Seekord räägime aga esmakordselt sellest, mis on Kristalli-Reiki, mille poolest see erinev Kristalliteraapiast ja milleks seda kasutatakse. Teeme palju näiteid, kus osalejad saavad ise kõike kaasa teha ja kogeda.

Toimub Ainemaht Hind
5.04.2019
R kell 17.30-20.00
3 ak. tundi 18 €
Registreerima

Teeme palju näiteid, kus osalejad saavad ise kõike kaasa teha ja kogeda.

Kohapealt võimalik kristalle ka kaasa osta. Tasumine nii sularahas kui kaardiga.

Juhendaja

Kaia-Liisa Reinut

Kaia-Liisa Reinut on Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS juhataja, Reiki meister ja kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki õpetaja ning Kristalliteraapia käsiraamatute autor.

Kaia-Liisa lõpetas Tallinna Tehnikaülikooli ehitusinsenerina ja on töötanud ka turunduse vallas erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes ning juhtinud meediaagentuuri. Viimased 10 aastat on ta pidevalt tegelenud vaimsete teemadega ja end koolitanud feng shui, geobioloogia, pendliõpetuse, klassikalise massaaži (M.I.Massaažikoolis), Reiki (III aste), Elektromagnetvälja Tasakaalustamise Tehnika(EMF, I-V faas) ning Acess BARS`-i alal. Indias on ta õppinud kristalliteraapiat ja Tiibeti Laulvate Kausside teraapiat, hetkel on käimas gemmoloogia-õpingud USA Rahvusvahelises Gemmoloogiakoolis(gemmoloogia on mineraloogia haru ning tegeleb vääriskivide ja poolvääriskividega e. kristallidega teaduslikust vaatenurgast). Reiki, kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki juures võlubki teda just aitamise ja andmise pool ja ta soovib oma teadmisi kogu südamest jagada kõigiga, kes seda vajavad ja soovivad.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |