Poolvääriskividest ehete valmistamine

Töötoas saab ülevaate poolvääriskividest ja väärismetallidest, nende hoidmisest ja hooldamisest, samuti ehete valmistamise ja parandamise võtetest ja nippidest. Töötoas valmivad käevõru ja kõrvarõngad või kaelakee, osaleja kombineerib ehted lähtuvalt oma soovist ja maitsest.

Toimub Ainemaht Hind
17.03.2019
P kell 14.00-16.30
Pepleri 4, Tartu
3 ak. tundi 34 €
Registreerima

Kasutada on rikkalik kivide valik (roosa kvarts, ametüst, oonüks, korall, tiigrisilm, hauliit, mäekristall, hematiit, erinevad ahhaadid). Juhendaja õpetab, kuidas ehteid valmistada ja kuidas kive valida olenevalt soovitud mõjust. Käevõru valmistatakse ehete punumiskummiga, kaelaehe tamiiliga.

Tööriistad on kohapeal olemas, materjalid (kinnitused ja ülal loetletud kivid) on kursuse hinna sees. Lisatasu eest saab kasutada hõbekinnitusi ja valitud kive (tsitriin, malahhiit, türkiis, naturaalsed pärlid jt) ning võimalik on kaasa osta tangid.

Kividel on sertifikaadid.

Teemad:

  • ülevaade väärismetallidest ja poolvääriskividest, nende hoidmisest, hooldamisest ja mõjudest;
  • ehete valmistamise ja parandamise nipid.

Võib kaasa võtta parandamist vajav ehe, kui jääb aega, siis näidatakse parandamise võimalusi.

Koolitaja Silvi Pütsepa kirg on juba 25 aastat olnud ehete disainimine ja müük ning sellealaste koolituste läbiviimine. Silvia disainib ehteid, kasutades hõbedat, ülekullatud hõbedat, poolvääriskive ja naturaalseid pärleid.

Juhendaja

Silvia Pütsep

Silvia Pütsep on psühholoog, koolitaja ja ettevõtja. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia erialal ja töötab psühholoogina. 25 aastat on ta tegelenud ehete disaini ja müügiga.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |