Suhted ja isiksuse areng

Enesekehtestamine

Enda eest seismine on suhtlemise keerukas osa, mida sageli ei osata edukalt läbi viia. Ennast kehtestama on võimalik õppida. Enesekehtestamise tehnikate kasutamine eeldab oma eesmärgi ja soovide teadmist, järjekindlust, annab vabaduse manipulatiivsetest uskumustest ning oskusi toime tulla süü- ja ärevusetunnetega.

UUS! Hea une heaks

Kui Sul on sageli raskusi uinumisega või hommikuni magamisega ning soovid rohkem teada unetuse põhjustest ja õppida toimivaid võtteid, et magada kosutavat und, siis see koolitus on Sinu jaoks. Lisaks praktilistele võtete omandamisele aitab koolitus leida jõudu ja motivatsiooni takistuste ületamisel.

Konfliktid inimeste vahel ja enda sees

Koolitusel vaadatakse, mis on konfliktide tegelikud põhjused ja õpitakse efektiivseid lahendusviise. Käsitletakse viit võimalikku käitumisviisi: domineerimine, probleemi lahendamine, kompromiss, kohandumine ja põgenemine - millised on nende plussid ja miinused, millises olukorras mida kasutada?

Mina olen mina ja see meeldib mulle

Enesehinnang mõjutab meie vaimset ja füüsilist tervist, hakkamasaamist tööl, kodus ja sõprade ringis. Koolitusel õpitakse kuidas ennast rohkem usaldada ja väärtustada, liikuda suurema iseolemise ja enesekindluse suunas.

Mindfulness

Igapäevase stressiga toimetulek ja emotsioonide juhtimine, mindfullness praktikad. Kohati on isegi raske mõista, et stress, teisisõnu häirivad mõtted ja emotsioonid, on meie endi loodud ja seeläbi on ka nende muutmine meie endi kätes.

UUS! Pereliikmed laps ja koer

Loengul räägib koerte käitumisnõustaja Tiia Ariko kuidas paremini mõista oma koera käitumist. Käsitletakse ka võimalikke konfliktikohti seoses lastega ja toimetuleku viise. Loengus osaleb teraapiakoer Ra, kes demonstreerib, mida võiks üks kodukoer osata ja millised on lastele turvalised mängud.

Sisemine ja väline enesekindlus ning selle seos eneseusaldusega

On inimesi, kel on küllaldaselt sisemist enesekindlust, kuid kes ei suuda teistele oma tugevust näidata ning ka selliseid, kes on väliselt edukad, ent raiskavad palju aega ja energiat selleks, et peita oma sisemist ebakindlust. Sisemine enesekindlus on väga tihedalt seotud eneseusaldusega ning sellel koolitusel vaatamegi eneseusalduse seoseid enesekindlusega, arutame enesehinnangu üle ja räägime individuaalsetest eripäradest ning õpime teadlikult arendama nii sisemist kui välist enesekindlust.

Suhe alateadvusega

Kuigi teadliku meelega soovime kujundada oma elu teatud viisil, võivad olla takistuseks alateadvuses olevad takistavad programmid. Kuidas mõista mis toimub meie alateadvuses ja suhelda temale mõistetaval viisil, et luua meid toetavaid programme? Populaarne kursus nüüd taas programmis!

Väga meeldiv koolitus oli! Mitte ainult aja veetmise poolest, vaid sealt sai ka piisavalt uusi teadmisi ja praktilisi nõuandeid, mida elus katsetada. Mu enesetunne läks tõesti paremaks. Juhendaja meeldiv hääl ja loomulik esinemismaneer lisas kursusele veel palju väärtust juurde.

Kaja