Mina olen mina ja see meeldib mulle

Enesehinnang mõjutab meie vaimset ja füüsilist tervist, hakkamasaamist tööl, kodus ja sõprade ringis. Koolitusel õpitakse kuidas ennast rohkem usaldada ja väärtustada, liikuda suurema iseolemise ja enesekindluse suunas.

Kui oled oma Minaga enda sees tõeliselt kohtunud ja tead, mida tahad, on sul lihtne kohtuda ka mis tahes inimeste või olukordadega väljaspool. Sa saad olla vaba oma käitumises ja suhtumistes, sa ei pea kellelegi meeldima, ei pea end kellelegi tõestama. Teiste inimeste arvamused ja hinnangud ei tee haiget ja nii oled vaba kohustusest kanda maski või mängida kellegi teise ootusele vastavat rolli.

Tuntud psühholoog Abraham Maslow on öelnud: „Kui sa planeerid saada kellekski vähemaks, kui sa oled võimeline, siis ma hoiatan sind – sa oled kogu oma ülejäänud elu sügavalt õnnetu.“ Ma usun, et just see ongi meie eesmärk siin elus: liikuda tõelise iseenda poole, oma annete ja võimete rakendamise poole, suurema eheduse ja iseolemise suunas. Siis on peeglisse vaadates tore öelda: „Mina olen mina ja see meeldib mulle!“

Õpitoas räägime:

  • mis on enesehinnang ja millest see sõltub
  • kus on enesehinnangu juured
  • mis on ego ja kas me peame tõepoolest ta maha materdama
  • kõige tähtsam küsimus: mida ma tahan?
  • isiklikud piirid ja nende kaitsmine
  • kuidas ennast igapäevaselt väärtustada

Lisaks:

  • teeme harjutusi ja lihtsaid juhendatud meditatsioone, mis aitavad endasse uskuda ja ennast väärtustada. Kui sa pole varem mediteerinud, siis see pole kindlasti takistuseks.
  • toon holistilisest regressiooniteraapiast näiteid tööst enesekindlusega.

Tagasiside eelmistele koolitustele

Marika

Käisin Sinu eilsel koolitusel. Väga meeldis. Nii ülesehitus, tsitaadid kui ka slaidid. Positiivse tunde jättis õhku! Kindlasti kavatsen ka neid raamatuid lugeda. Tommy Hellsten on ammu tuttav nimi olnud, aga siiani pole tema raamatuteni jõudnud. Loodetavasti sel sügisel teen nendega algust!

Terje-L.

Ma sain eilsest õpitoast juurde väga palju julgust! Ma olen koguaeg arvanud, et pean mõtlema teistele. Olen enda täitsa unustanud. Aga ma olen tähtis!! Ja see mis sa ütlesid: kui oled enda jaoks tähtis, siis on hoopis lihtsam ka teisi (vanemaid, meest, tütart) tähtsaks pidada. Ma proovin seda iga päev meeles hoida. Suur aitäh!

Annika

Suured, suured tänud õpitoa eest! See oli nii super, sain palju mõtlemisainet, julgust ja kinnitust, et kõik on võimalik, kui vaid osata näha ja tahta. Mul on tunne, et iga päev muutun natuke enesekindlamaks :-).

Piret

Kadi, tänu Sulle eilse sooja ja rahustava, aga samas tegutsema motiveeriva kohtumise eest! Ütlemata tore on kogeda, et keegi reaalselt ka elab teadlikult ja õnnelikult :-)

Signe

Suured tänud koolituse eest! Sain kinnituse, et olen alustamas õiget teed. Alles hiljuti olin seisus, kus mul polnud enesehinnangut ollagi ning olin hävitamas nii ennast kui ka inimesi enda ümber. Mingi hetk sain aru, et nii see enam kesta ei või, hakkasin abi otsima ja juhuse tahtel sattusin Teie õpitoale. Suured tänud kogu südamest!

Katrin

Aitäh, mulle meeldis see õhtu väga! Minu sees on pärast seda loengut käinud mingi „teadlikkuse krõks“. Miski läks õigesse kohta, kõnetas, nii et koju kõndisin juba palju ilusama ning parema minana :). Ja ma tõesti meeldin endale!

Anu-R.

Miks meile sellistest lihtsatest asjadest koolis ei räägitud?! Palju patja nutetud öid oleks olemata olnud.