Suhe alateadvusega

Kuigi teadliku meelega soovime kujundada oma elu teatud viisil, võivad olla takistuseks alateadvuses olevad takistavad programmid. Kuidas mõista mis toimub meie alateadvuses ja suhelda temale mõistetaval viisil, et luua meid toetavaid programme? Populaarne kursus nüüd taas programmis!

Toimub Ainemaht Hind
6-20.04.2018
R kell 17.30-20.45
Pepleri 4
12 ak. tundi 84 €
Registreerima

Kas tunned kedagi, kes on lugenud palju eneseabiraamatuid, käinud loendamatutel loengutel ja kursustel, aga ikkagi närib tema elu kahtlus, et elu veereb suuremalt jaolt samamoodi nagu enne muutuste otsingute algust. Suhted, küllus, enesehinnang, kaalulangetamine, töö, stress...

Mida tuleks teha teisiti, kui ei ole abi afirmatsioonidest, positiivsest mõtlemisest, selgeksõpitud eneseabitehnikatest ja isegi klassikalisest psühhoteraapiast? Kuidas leida üles ja tasakaalustada ennast piiravad uskumused ehk programmid, mis võivad olla pärit suguvõsast, lapsepõlvest, mittetoetavast elukeskkonnast...? Mis on peamisteks takistusteks piirangutest vabanemisel?

Hoolimata teadliku meele ideaalidest määratleb inimese elukäigu see, mis toimub alateadvuses. Arvutimetafoori kasutades sarnaneb teadlik meel algelisele kompuutrile ja alateadlik meel lugematuid programme hoidvale ja jooksutavale serverile, mille protsessor on tuhandeid kordi võimsam kui teadliku meele oma. Alateadvus on justkui sõber, kes tahab Sulle parimat selle info põhjal, mis tal on. Konflikt võib kerkida sellest, et osad alateadvuse serveris lahtiolevad programmid on aegunud ja ei toeta Sind enam ning puudub värske, enesekohane tarkvara. Kuidas suhelda olulise sõbraga, kes ei mõista ühtegi teadaolevat inimkeelt?

Seminaris tutvume alateadliku meelega tulemusliku suhtlemise peamiste põhimõtetega, õpime eristama enesekohaseid programme "normaalseks"-nimetatavatest ning harjutame loomulikuks iseendaks olemist toetavate programmide sõnastamist alateadvusele mõistetavasse keelde. Vaatluse all on ka tavapärased vead, mida inimesed oma alateadvusga suhtlemisel tegema kipuvad. Uurime, mida olulist sisaldab igaühe jaoks rakubioloog Bruce Liptoni poolt soovitatav alateadvuse programmeerimismeetod PSYCH-K .

Juhendaja

Peeter Lepisk

Peeter Lepisk on vaimustunud oma elust ja perest ning sügavatest suhetest inimeste ja loodusega.

Peeter on koos kasvamise keskkonna MTÜ Lektoorium tegevjuht. Ta on mehaanikainsener, ettevõtja, tõlkija ja GAIA-hariduse koolitaja. Peeter on õppinud erinevaid meeletervendusviise, s.h. süvendatult hüpnoteraapiat ja PSYCH-K-d.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |