Suhted ja isiksuse areng

UUS! Enesehinnang - sinu elu vundament

Enesehinnang on vundamendiks pea kõigele meie elus. Enesehinnang defineerib meie edukuse tööl, annab tooni meie suhetele ja määrab ära meie võimaluse õnnelik olla. Kui tugev on sinu vundament? Praktilist koolitust juhendab raamatu "Elamise kergus" autor ja koolitaja Katrin Alujev.

UUS! Esmamulje tekkimine ja loomine

Koolitusel vaadatakse, mis on see saladuslik miski, mille põhjal kujuneb esmamulje ja me inimese kohta järeldusi teeme. Teades esmamulje kujunemise faktoreid, saame teadlikumalt esmamuljet kujundada ning luua esmast kontakti võõraste inimestega.

Kaalulangetamise psühholoogia

Tänapäeval on liigne ülekaal kimbutamas paljusid inimesi, dieete tehakse palju ja tihti tuleb kaal tagasi. Loengul räägitakse kuidas end korralikult ette valmistada kaalu langetamiseks ja soovitud kaalus püsimiseks.

Kuidas mediteerida

Kursustel saab ülevaate meditatsiooni baastõdedest ja inspiratsiooni ning näpunäiteid, kuidas neid enesekohase meditatsiooniviisi väljatöötamiseks ja eluga põimimiseks kasutada. Meditatsiooniga tegelejal suureneb loovus ja eneseteadlikkus, areneb võimekus peatada mõttemasinat, vähenevad hirmud. Igapäevaellu tekib rohkem vaikust ja rohkem aega.

UUS! Miks koer käitub nagu koer?

Loengul räägib koerte käitumisnõustaja Tiia Ariko kuidas oma koera paremini mõista ning kuidas kujundada head käitumist. Samuti vaadatakse kõige levinumaid käitumisprobleeme ja nendega toimetuleku viise.

UUS! Õnnelikkuse praktiline töötuba

Õnnelikkuse praktiline töötuba on mõeldud inimestele, kes soovivad ise oma heaolu parandada. Praktiline töötuba koosneb teadusel põhineva teooria tutvustusest ning praktiliste harjutuste läbitegemisest. Töötoa tulemina teab osaleja milline on teadlaste väljatöötatud õnne valem ning milliseid harjutusi tal endal on võimalik teha, et oma õnnelik olemist suurendada.

Väga meeldiv koolitus oli! Mitte ainult aja veetmise poolest, vaid sealt sai ka piisavalt uusi teadmisi ja praktilisi nõuandeid, mida elus katsetada. Mu enesetunne läks tõesti paremaks. Juhendaja meeldiv hääl ja loomulik esinemismaneer lisas kursusele veel palju väärtust juurde.

Kaja