Suhted ja isiksuse areng

UUS! Kuidas leida jõudu muutusteks?

Muutused elus võivad olla väga oodatud ja/või planeeritud, aga need võivad olla ka hirmutavad ja ootamatud või on suur soov muutusteks, aga ometi näib, et midagi ei juhtu ega muutu. Need kõik on teemad ja küsimused, millega läbi kahe laupäeva grupitöö vormis tegeleme. Koolitusel tutvustame nii valikute langetamist/otsuste tegemist toetavaid teoreetilisi mõtteid kui ka loovaid ja praktilisi harjutusi, mis põhinevad gestaltpsühhoteraapial.

UUS! Kust tuleb ja kuhu läheb minu eluenergia?

Räägime sellest, kust tuleb elujõud ja energia ja kuhu ta meil kaduma kipub. Osalejatel on koolitusel võimalik auditeerida oma tänast energia tootmise ja säilitamise võimet ning leida enda jaoks arengukohad. Teeme harjutusi kasulike oskuste arendamiseks.

UUS! Tulla peast südame juurde

Olla õnnelik tähendab tunda iseennast. Kui soovid oma ellu tuua rohkem rahu ja armastust, tuleb endas treenida teadlikkust. Tulla mõtlemisest olemisse, kogemisse ja tundmisse ehk tulla peast südame juurde. Loengul räägime kuidas meie mõtted meie olemist mõjutavad. Teeme mõned praktilised harjutused, tajumaks enda sees nii mõtte liikumist kui teadvustamaks tundeid.

Väga meeldiv koolitus oli! Mitte ainult aja veetmise poolest, vaid sealt sai ka piisavalt uusi teadmisi ja praktilisi nõuandeid, mida elus katsetada. Mu enesetunne läks tõesti paremaks. Juhendaja meeldiv hääl ja loomulik esinemismaneer lisas kursusele veel palju väärtust juurde.

Kaja