Suhted ja isiksuse areng

Kaalulangetamise psühholoogia

Tänapäeval on liigne ülekaal kimbutamas paljusid inimesi, dieete tehakse palju ja tihti tuleb kaal tagasi. Loengul räägitakse kuidas end korralikult ette valmistada kaalu langetamiseks ja soovitud kaalus püsimiseks.

Kuidas mediteerida

Kursustel saab ülevaate meditatsiooni baastõdedest ja inspiratsiooni ning näpunäiteid, kuidas neid enesekohase meditatsiooniviisi väljatöötamiseks ja eluga põimimiseks kasutada. Meditatsiooniga tegelejal suureneb loovus ja eneseteadlikkus, areneb võimekus peatada mõttemasinat, vähenevad hirmud. Igapäevaellu tekib rohkem vaikust ja rohkem aega.

Miks koer käitub nagu koer?

Loengul räägib koerte käitumisnõustaja Tiia Ariko kuidas oma koera paremini mõista ning kuidas kujundada head käitumist. Samuti vaadatakse kõige levinumaid käitumisprobleeme ja nendega toimetuleku viise.

UUS! Õnnelikkuse praktiline töötuba

Õnnelikkuse praktiline töötuba on mõeldud inimestele, kes soovivad ise oma heaolu parandada. Praktiline töötuba koosneb teadusel põhineva teooria tutvustusest ning praktiliste harjutuste läbitegemisest. Töötoa tulemina teab osaleja milline on teadlaste väljatöötatud õnne valem ning milliseid harjutusi tal endal on võimalik teha, et oma õnnelik olemist suurendada.

Väga meeldiv koolitus oli! Mitte ainult aja veetmise poolest, vaid sealt sai ka piisavalt uusi teadmisi ja praktilisi nõuandeid, mida elus katsetada. Mu enesetunne läks tõesti paremaks. Juhendaja meeldiv hääl ja loomulik esinemismaneer lisas kursusele veel palju väärtust juurde.

Kaja