Feng shui

UUS! Minu uus Elu lugu

Algav Koera aasta soosib muutuste tegemist - tule ja tee oma elus RESTART! Kursus eesmärk on uue mõtteviisi loomine ja oma UUE ELULOO kirjutamine ning selle elluviimine. Praktilised harjutused, ka kodutööd, paneme tööle kõik 3 (füüsilise, psüühilise, spirituaalse) energiatsandid.

Feng shui on iidne Hiina õpetus, mille eesmärk on õppida tundma ümbritseva energia omadusi ja kuidas panna need enda heaks tööle. Tutvutakse feng shui olemusega, tõmmatakse paralleele eestimaise tuule ja vee õpetusega ning talupojatarkusega.

Feng shui on üks kaheksast Hiina meditsiini harust. Siia kuuluvad veel enesearendamine, meditatsioon, liikumine (tai chi, jooga), toitumine, massaaž ja kehatöö, akupunktuur ja ravimtaimed, filosoofia ja kosmoloogia. Kõigil neil on ühine kontseptsioon: tao (universaalne elujõud); chi ehk energia (energia meis ja meie ümber); yin ja yang teooria (nais- ja meespoolus); viis elementi (puu, tuli, maa, metall, vesi) ning bagua (8 tsooni teooria).

Feng shui on populaarne, sest see on lihtne ja kättesaadav kõigile. Tihti arvatakse, et feng shui on peamiselt müstiline kodukujundus. Tegelikult hõlmab ta kogu meie elu aga muutes oma kodu, muudad sa ka iseennast ja vastupidi. Ükski asi meie kodus ei ole juhuslik. Miks oleme me just nii teinud ja neid värve kasutanud... Kõigel on tähendus ja mis veel tähtsam - kõigel on mõju. Me saame feng shui abil muuta eelkõige meid ümbritseva ja meie sees oleva chienergia ehk eluenergia liikumist ning selle omadusi.

Siin avaldame infot ka põnevate reiside kohta mööda kaunist Eestimaad.

Vaata feng shui kursuslase Marina Matsoni õppijalugu "Sensas" ja Janno Seedri lugu sellest, kuidas ta feng shui juurde jõudis SIIN (lk 6-7).

Fotol Siret ja Janno Seeder

Loeng meeldis, saime palju uusi mõtteid ja ideid. Mõnedki polnud kunagi oma ümbrust feng shui nurga alt vaadanud. Väga põnevad uued tarkused!

Signe (36)