Feng shui seminarid: Energeetiline puhastamine, laadimine, kaitse

Energeetiline puhastamine, laadimine ja kaitse on jõukohased kõigile. Feng shui on iidne Hiina eluviis, mille eesmärk on maksimaalselt kasutada ära Qi - kõigi asjade elujõu - liikumist nii inimese sees kui ka tema ümber.

Toimub Ainemaht Hind
16.03.2019
L kell 14.00-16.30
Pepleri 4, Tartu
3 ak. tundi 21 €
Registreerima

Kui eluenergia Qi voolamine on nõrk või takistatud, on inimene väsinud, rõhutud, ei suuda keskenduda, tema edasipüüdlused takerduvad. Kui Qi vool on liiga tugev, siis mõjub see nagu orkaan või üleujutus, inimene e ei suuda end valitseda, on liiga emotsionaalne või närveerite pidevalt. Töö- ja rahaasjad kulgevad ebastabiilselt, te rabelete, et "pead veest väljas hoida", samal ajal kui teid näib lõputult tabavat halb õnn.

Seminaril vaatame, mis asi on energia Qi - kuidas seda tajuda, mõista. Kuidas tajuda iseennast kui energeetilist olevust. Kuidas tajuda ümbritsevat keskkonda, suhtlemist jne kui energiakogumit. Kuidas ennast puhastada, tasakaalustada ja vajadusel laadida. Energial pole kaalu, mõõtmeid, kuid tegemist on universumi algosakesega ja meie oleme üks osa universumist, meie oleme alati ühenduses universumiga, meie oleme energia.

SISU:

  • Kes või mis on energia, eluenergia. Energia meis ja meie ümber. Energiaõpetus kui tasakaalu- ja harmooniaõpetus. Mis määrab või juhib meie teekonda, elutee energia olemust, intensiivsust? Kolm energiat meie ümber ja nende harmoonia.
  • Kuidas ennast läbi erinevate tasandite puhastada?
  • Kuidas puhastada ruumi, ehteid, riideid, suhteid?
  • Kuidas hoida energiat?
  • Kuidas kaitsta energiat?
  • Kuidas taastada energiat?
  • Kuidas rohkendada energiat? Praktilised näited ja harjutused, abivahendid.

Juhendaja Siret Seeder

1999. aastast tegeleb Siret geobioloogia ja feng shuiga. Geobioloogia-alase eksami sooritas ta 2002.a. suvel Baltic Dowser's Association ja Eesti Feng Shui Klubi juures.

2003.a. läbis Norbekovi I astme kursuse.

2004.ja 2006. a. osales feng shui meistri dr Shan-Thun Hsu feng shui I, II ja III astme kursustel, mille läbimisel tunnustati teda Blue Muontain Feng Shui Instituudi diplomiga.

2007.a. osales qigongi ja reiki kursustel. Läbis ka vabastava hingamise algastme.

2008.a. läbis Siret klassikalise massaaži ja Silva meetodi kursuse ning 2009.a. Psych-K (psüühiline kinesioloogia) I astme.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |