Feng shui seminarid: Aiakujunduse feng shui

Koduaia head energiat saab ise luua. Praktilist nõu oma aia kujundamiseks saavad kõik soovijad

Toimub Ainemaht Hind
13.04.2019
L kell 14.00-16.30
3 ak. tundi 21 €
Registreerima

Enamasti arvatakse, et feng shui - see on siseruumi kujundamine. Feng shui ajaloo on kirja pannud taoistlikud preestrid, kes jälgisid aastasadade ja -tuhandete jooksul looduse energiate liikumist, toimunud muudatusi, soodsaid ja ebasoodsaid ilminguid meie ümber ning selle mõju meie igapäevaelule. Kui feng shui ajalugu loetakse erinevate allikate järgi 5000-10000 aasta vanuseks, siis ruumi sisse kolis energiaõpetus alles hiljuti, umbes 2500 aastat tagasi.

Feng shui ei armasta kindlaid liine, vaid pigem vaba energia voolamist, mida inimkäsi on osavalt suunanud talle vajalikku suunda. Midagi ei tohi olla liiga palju, ega liiga vähe - kohe tekib tasakaalutus ja mis peamine: õige aed peab nägema välja palju vanem kui selle kodu maja ja omanikud.

TEEMAD: Feng shui põhitõed, ülesanded välisruumis. Energia kolm liiki. Yin/yang ja tasakaal välisruumis. 4 elemendi põhimõte: turvatunne ja kontroll info liikumise üle. Feng shui aiakujunduse põhireeglid. Pilgupüüdjad. Hoonete paigutumine krundil: talustiil ja mõisastiil rakendumine tänapäeval. 5 stiihiat: Tuli, Maa, Metall, Vesi, Puu. Stiihiate omadused, mõju üksteise suhtes, tasakaalustamine. Bagua ehk oma (kodu, perekonna, maja, aia) eluvaldkondade aktiviseerimine, tasakaalustamine aiakujunduse abil. Bagua seos 5 elemendiga. Taimed yin/yang´i tasakaalus.

Juhendaja

Siret Seeder

1999. aastast tegeleb Siret geobioloogia ja feng shuiga. Geobioloogia-alase eksami sooritas ta 2002.a. suvel Baltic Dowser's Association ja Eesti Feng Shui Klubi juures.

2003.a. läbis Norbekovi I astme kursuse.

2004.ja 2006. a. osales feng shui meistri dr Shan-Thun Hsu feng shui I, II ja III astme kursustel, mille läbimisel tunnustati teda Blue Muontain Feng Shui Instituudi diplomiga.

2007.a. osales qigongi ja reiki kursustel. Läbis ka vabastava hingamise algastme.

2008.a. läbis Siret klassikalise massaaži ja Silva meetodi kursuse ning 2009.a. Psych-K (psüühiline kinesioloogia) I astme.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |