Feng shui seminarid: Hiina uue aasta vastuvõtmine grupp 2

Hiina kalendri järgi algab 5 veebruaril uutest energiatest tulvil YIN MAA SEA aasta, mida tasub Idamaade tava järgi austusega vastu võtta.

Toimub Ainemaht Hind
8.02.2019
R kell 17.30-20.45
4 ak. tundi 24 €
Registreerima

Pärast tõsimeelset ja meid korrale kutsuvat maa Koera aastat, astub 05.02.2019. võimule yin Maa Siga. Kas võtsid Koera aastal olulisi muudatusi ette? Kas viisid sisse oma eluvundamendis parandusi ja täiendusi? Kui suutsid vajalikud otsused ja muudatused sisse viia, siis tea, et Siga aitab neid ellu viia. Siga on 12 loomamärgi viimane loom, lõpetades 12-aastase tsükli. Tihti nimetatakse tsükli lõpuaastat ka puhkeaastaks ja analüüsiaastaks, et liigne pingutus ei rikuks Koera aasta muudatustest tuleva kasuteguri ära. Too oma ellu rohkem rõõmu ja lõõgastust. Luba endale reis, millest oled ammu unistanud. Kuid selles paljutõotavas energias ei tohi muutuda lohakaks ja pinnapealseks, nii võib nii mõnigi hea kui ka halb asi märkamata jääda ja hiljem sügavalt kahetseda.

Maa Sea aastal on oodata rohkelt pidustusi, pidulike sündmuste tähistamist, festivale. Tulemas on aasta, mis soosib isiklikke suhteid, koosviibimisi lähedastega, abiellumist, laste saamist ja perega koos olemist. Hiinas peetakse Siga kõige õnnelikumaks loomamärgiks, sest kõik tahavad olla tema sõbrad. Siga vaatab, et kodus on kõik korras, et peres on kõik korras, et töökollektiivis on kõik korras. Ära jää sel aastal üksinda, vaid suhtle inimestega ja hoia kontakte. Hoolitse iseenda eest ja tea, et kõik ümberkorraldused, mida Sa Koera aastal alustasid, on Sea poolt kaitstud ja toetatud. Et uus aasta meile häid ja turvalisi võimalusi looks, võtame uue aasta kõrgendatud ühisenergias vastu...

Kavas:

• möödunud aasta tänamine
  • halva, segava ärasaatmine
  • viie elemendi aktiveerimine
  • soovide esitamine ja aktiveerimine
  • feng shui energiakaart 2019. aastaks

Tegemist on Maa elemendi aastaga – ja seda aastat nimetatakse kuldse Sea aastaks, seega on sel aastal oodatud kollased-kuldsed toonid, kuid aasta õnnetoovad värvid on punane ja valge, aga ka oranž ja roosa.

Kohapeal on võimalik osta saab Sea aasta ja feng shui sümboolikaga esemeid.

Juhendaja

Siret Seeder

1999. aastast tegeleb Siret geobioloogia ja feng shuiga. Geobioloogia-alase eksami sooritas ta 2002.a. suvel Baltic Dowser's Association ja Eesti Feng Shui Klubi juures.

2003.a. läbis Norbekovi I astme kursuse.

2004.ja 2006. a. osales feng shui meistri dr Shan-Thun Hsu feng shui I, II ja III astme kursustel, mille läbimisel tunnustati teda Blue Muontain Feng Shui Instituudi diplomiga.

2007.a. osales qigongi ja reiki kursustel. Läbis ka vabastava hingamise algastme.

2008.a. läbis Siret klassikalise massaaži ja Silva meetodi kursuse ning 2009.a. Psych-K (psüühiline kinesioloogia) I astme.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |