Feng shui seminarid: Suhete energia SEA aastal

Vastame üheskoos küsimustele: Mis on eduka suhte valem? Mis on suhete eesmärk? Missugused mudelid ja mustrid on meie suhete energia taga? Kuidas muuta suhete energiat? Kuidas hoida suhete energiat?

Toimub Ainemaht Hind
16.02.2019
L kell 14.00-16.30
Pepleri 4, Tartu
3 ak. tundi 21 €
Registreerima

Tutvume suhete ja armastuse energiatega. Missugused on suhete, armastuse energiatega seotud mustrid. Vaatame endale ausalt “näkku”! Analüüsime endid erinevate testide, harjutuste kaudu.

Suhte aktiviseerimisse võib kaasata ka oma kodu. Millele tähelepanu pöörata? Suhete tsooni saab aktiveerida riietuse abil, füüsiliste harjutuste ja afirmatsioonide lausumise abil. Aga miks mitte hobide ja erinevate eluvaldkondade kaasamise abil. Kõik on võimalik. Vaja on vaid südamest tulevat soovi midagi oma elus, oma suhetes muuta. Kuidas ennast ja oma suhteid analüüsida ning tasakaalustada?

Missugune on Maasiga? SIGA peetakse Hiina sodiaagiringis kõige õnnelikumaks märgiks, sest tema umber on alati inimesed ja temaga koos tahetakse olla. Maasiga on nupukas ning hea kujutlusvõimega. Maasiga on tugev ja enesekindel ning naudib oma sisemise ringi usaldusväärsete sõpradega suhtlemist. See on esineda armastav Siga, kes võib oma kunsti väljendada läbi praktiliste ja pragmaatiliste meediumide. Selle loomamärgi-elemendi energia tundub olevat kuulekas, kuid tegelikult kontrollib ta tegevust kulisside tagant ja juhib oma armatsuse energiaid, nii nagu talle just meeldib.

Analüüsime uue (KULDSE MAASEA) aasta energiate võimalustega ja vaatame kuidas ennast alanud aastal armastuse energiates toetada. Meeleolu loomiseks ja energia tõstmiseks vaatame ka inspireerivaid videolõike armastuse energia loomisest.

Juhendaja

Siret Seeder

1999. aastast tegeleb Siret geobioloogia ja feng shuiga. Geobioloogia-alase eksami sooritas ta 2002.a. suvel Baltic Dowser's Association ja Eesti Feng Shui Klubi juures.

2003.a. läbis Norbekovi I astme kursuse.

2004.ja 2006. a. osales feng shui meistri dr Shan-Thun Hsu feng shui I, II ja III astme kursustel, mille läbimisel tunnustati teda Blue Muontain Feng Shui Instituudi diplomiga.

2007.a. osales qigongi ja reiki kursustel. Läbis ka vabastava hingamise algastme.

2008.a. läbis Siret klassikalise massaaži ja Silva meetodi kursuse ning 2009.a. Psych-K (psüühiline kinesioloogia) I astme.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |