Feng shui seminarid: Hiina uue aasta vastuvõtmine 2.

Hiina kalendri järgi algab 16. veebruaril uutest energiatest tulvil YANG MAA KOERA aasta, mida tasub Idamaade tava järgi austusega vastu võtta.

Toimub Ainemaht Hind
R kell 17.30-20.45
Pepleri 4
4 ak. tundi 19 €
Registreerima

Pärast kõrvetavaid ja äkilisi Tule-aastaid astub 16.02.2018 võimule yang Maa Koer. Kui oled Kuke aasta lõpuni hästi vastu pidanud, siis võid ennast õnnitleda, sest läbisid tugeva treeningtsükli.

Koera aastakutsub üles mõistlikkusele, kutsub üles rahunema, vaatama kaine pilguga tulevikku ja mis peamine, koputab meie südametunnistusele - aeg on oma väärtused ja põhimõtted paika panna ning ka nende järgi ELADA, mitte ainult rääkida. Maa Koer ei ole kindlasti ründav ega lõhkuv, ta on valvas, uurib, analüüsib, kutsub korrale ja mis peamine - KAITSEB. Maa Koer kaitseb kiivalt oma põhiväärtusi, oma olemust, looduse olemust, maailma olemust, kaitseb oma kodu, perekonda ja inimesi, keda ta armastab ja austab.

Maa Koera aastal on oodata palju sündmusi, olulisele kohale tõuseb võimuenergia, täpsemalt juhtimise energia, kusjuures alati ei pea juhtima teisi inimesi, vaid esmajoones iseennast. Tulemas on aasta, mis soosib isiklikke muutusi ja igasuguste elustiili muutuste sisseviimist. Selleks, et muuta maailma, tuleb alustada iseendast.

Öeldakse, et Maa Koerale võib loota, ta on erapooletu ja õiglane vahemees - kui soovid, et sellest aastast kujuneks rahuotsiv hingetõmbeaeg ja ümberkorraldamiseaeg, siis tasub aastaenergiad austusega vastu võtta, oma eesmärgid kirja panna ning neid ka ellu viima hakata ja seda kõike Maa Koera süsteemsusega. Et uus aasta meile häid ja turvalisi võimalusi looks, võtame uue aasta kõrgendatud ühisenergias vastu...

Kavas:

• möödunud aasta tänamine;
  • halva, segava ärasaatmine;
  • viie elemendi aktiveerimine;
  • soovide esitamine ja aktiveerimine;
  • feng shui energiakaart 2018. aastaks.

Vaatamata sellele, et tegemist on Maa elemendi aastaga ja et tulemas on kollase Koera aasta, siis ei ole soovitatav uusaasta tähistamisel kanda Maa värve, pigem tasakaalustavaid Vee (sinised, hallid) ja Puu (rohelised, hallid veinitoonid) elemendi värve. Koera aasta moevärv on roheline, pigem samblaroheline, hallikas-roheline, khaki-roheline. Loomulikult on uue aasta saabumisel alati oodatud ja lubatud punane värv.

Kohapeal on võimalik kaasa osta Koera aasta ja feng shui sümboolikaga esemeid.

Juhendajad

Janno Seeder

Janno Seeder on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna. Töötanud Eesti Kindlustuses, Hansapanga Kindlustuses, Balti Kindlustusmaakleris. Enne oma ettevõtte asutamist töötas AS Hansapank investeerimistoodete müügiosakonna juhatajana. 2003. alustas tegevust feng shui alast nõustamist ja koolitust pakkuv firma Seeder Konsultatsioonid OÜ. Alates 1999. a on Janno aktiivselt tegelenud geobioloogia ja feng shuiga. 2002. aastal sooritas Baltic Dowser's Association ja Eesti Feng Shui Klubi juures geobioloogia-alase eksami. 2004-2006 Blue Muontain Feng Shui Instituudi poolt tunnustati feng shui diplomiga. Rahvaülikoolis alates 2005. a. 2009. a valitud Harjumaa aasta koolitajaks.

Siret Seeder

1999. aastast tegeleb Siret geobioloogia ja feng shuiga. Geobioloogia-alase eksami sooritas ta 2002.a. suvel Baltic Dowser's Association ja Eesti Feng Shui Klubi juures.

2003.a. läbis Norbekovi I astme kursuse.

2004.ja 2006. a. osales feng shui meistri dr Shan-Thun Hsu feng shui I, II ja III astme kursustel, mille läbimisel tunnustati teda Blue Muontain Feng Shui Instituudi diplomiga.

2007.a. osales qigongi ja reiki kursustel. Läbis ka vabastava hingamise algastme.

2008.a. läbis Siret klassikalise massaaži ja Silva meetodi kursuse ning 2009.a. Psych-K (psüühiline kinesioloogia) I astme.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |