Feng shui ühepäevased loengud ja filmiõhtud: Suhete energia kuke aastal

Suhete, armastuse feng shui ehk - valmistudes kuke aasta mõjutusteks suhete vallas. Praktiline, nautlev seminar igaühe jaoks.

Toimub Ainemaht Hind
18.02.2017
L kell 11.00-13.30
Pepleri 4
3 ak. tundi 18 €
Registreerima

Ida filosoofia järgi mõjutavad inimese õnne ehk saatust kolm aspekti: taevane õnn (sünnihoroskoop), maine õnn (kliima, ühiskond, perekond) ja isiklik õnn ehk see, kuidas me maiseid ja taevasi eeldusi arvestades oskame oma eluteed kujundada.

Vastame üheskoos küsimustele: Mis on eduka suhte valem? Mis on suhete eesmärk? Missugused mudelid ja mustrid on meie suhete energia taga? Kuidas muuta suhete energiat? Kuidas hoida suhete energiat?

Tutvume suhete ja armastuse energiatega. Missugused on suhete, armastuse energiatega seotud mustrid. Vaatame endale "ausalt näkku"! Analüüsime endid erinevate testide, harjutuste kaudu.

Suhte aktiviseerimisse võib kaasata ka oma kodu. Millele tähelepanu pöörata? Suhete tsooni saab aktiveerida riietuse abil, füüsiliste harjutuste ja afirmatsioonide lausumise abil. Aga miks mitte hobide ja erinevate eluvaldkondade kaasamise abil. Kõik on võimalik. Vaja on vaid südamest tulevat soovi midagi oma elus, oma suhetes muuta. Kuidas ennast ja oma suhteid analüüsida ning tasakaalustada?

Analüüsime uue (kuke) aasta energiate võimalusi ja vaatame, kuidas ennast peagi algaval aastal armastuse energiates toetada.

Meeleolu loomiseks ja energia tõstmiseks vaatame ka inspireerivaid videolõike armastuseenergia loomisest.

Juhendaja

Siret Seeder

1999. aastast tegeleb Siret geobioloogia ja feng shuiga. Geobioloogia-alase eksami sooritas ta 2002.a. suvel Baltic Dowser's Association ja Eesti Feng Shui Klubi juures.

2003.a. läbis Norbekovi I astme kursuse.

2004.ja 2006. a. osales feng shui meistri dr Shan-Thun Hsu feng shui I, II ja III astme kursustel, mille läbimisel tunnustati teda Blue Muontain Feng Shui Instituudi diplomiga.

2007.a. osales qigongi ja reiki kursustel. Läbis ka vabastava hingamise algastme.

2008.a. läbis Siret klassikalise massaaži ja Silva meetodi kursuse ning 2009.a. Psych-K (psüühiline kinesioloogia) I astme.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |