Mälutreening igale vanusele

Hea mälu teeb parema enesetunde! Lihtsad mäluharjutused igas päevas loovad eelduse väärikale vananemisele. Ootame loengule! (55+)

Toimub Ainemaht Hind
21.02.2018
K 10.30 – 14.00
Pepleri 4
4 ak. tundi 10 €
Registreerima

Vanemaks saades on paratamatu, et mõningad ealised iseärasused tekivad. Ei pruugi täpselt mäletada, kuhu mõni tähtis asi sai ära pandud või tuletada meelde mõnd tuttavat nime või sõna. Samuti võib keeruliseks muutuda oma tähelepanu jagamine mitme erineva tegevuse vahel. Ja siin ei räägi me ju mitte ainult kõrgest vanusest, vaid 45aastasedki juba kurdavad sama. Ühest küljest mõjutab vanus meie aju võimekust, teisalt on inforohke maailm meid pealiskaudsemaks muutnud.

Lühikese mäluseminariga annan teada, et üldjuhul on meil mäluga kõik päris hästi. Meil on küll mõned tüüpilised normaalse aju vead, kuid neid teades ja arvestades võime igapäevaelu teha tõhusamaks. Kindlasti annan ka kasulikke lihtsaid ja ehk tuttavaidki nippe/soovitusi mälu paremaks kasutamiseks. Kõik ootused ja küsimused on teretulnud ning kui on mahti, õpetan ka mõne praktilise mälutehnika tõestamaks, et mälu on meil täitsa hea!

Koolitust toetab Hasartmängumaksu Nõukogu. Sihtgrupp - osalejad vanuses 55+.

Juhendaja

Tauri Tallermaa

Hariduselt raamatupidaja, töökogemusi ka pangadusest ja reklaamindusest. Aastast 2001 kiirlugemise treener ja aasta hiljem alustasin mälutreeninguid. Lisaks koolitustele osalenud esinejana paljudel konverentsidel, seminaridel, infopäevadel jm.

Mälutreenerina olen peamiselt praktik, mis tähendab, et kõik õpetatavad tehnikad olen iseenda peal ära katsetanud ja tõestanud, et toimivad. Ja neid tehnikaid olen õpetanud alates kooli esimeste klasside õpilastest kuni väärika vanusega kuulajateni välja.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |