Mälutreening igale vanusele

Hea mälu teeb parema enesetunde! Lihtsad mäluharjutused igas päevas loovad eelduse väärikale vananemisele. Ootame loengule! (55+)

Vanemaks saades on paratamatu, et mõningad ealised iseärasused tekivad. Ei pruugi täpselt mäletada, kuhu mõni tähtis asi sai ära pandud või tuletada meelde mõnd tuttavat nime või sõna. Samuti võib keeruliseks muutuda oma tähelepanu jagamine mitme erineva tegevuse vahel. Ja siin ei räägi me ju mitte ainult kõrgest vanusest, vaid 45aastasedki juba kurdavad sama. Ühest küljest mõjutab vanus meie aju võimekust, teisalt on inforohke maailm meid pealiskaudsemaks muutnud.

Lühikese mäluseminariga annan teada, et üldjuhul on meil mäluga kõik päris hästi. Meil on küll mõned tüüpilised normaalse aju vead, kuid neid teades ja arvestades võime igapäevaelu teha tõhusamaks. Kindlasti annan ka kasulikke lihtsaid ja ehk tuttavaidki nippe/soovitusi mälu paremaks kasutamiseks. Kõik ootused ja küsimused on teretulnud ning kui on mahti, õpetan ka mõne praktilise mälutehnika tõestamaks, et mälu on meil täitsa hea!

Koolitust toetab Hasartmängumaksu Nõukogu. Sihtgrupp - osalejad vanuses 55+.