Hääleseade, soololaul: Evi Vanamölderi individuaaltunnid

Klassikaline hääleseade nii algajatele kui edasijõudnutele. Oodatud on lauluhuvilised, kes soovivad laulda kooris, solistina, soovi korral ettevalmistus muusikakooli või muusika kõrgkooli astujale.

Toimub Ainemaht Hind
1.09-22.12.2016
Individuaaltunnid toimuvad kokkuleppel juhendajaga, ühe akadeemilise tunni hind 18 eurot
Pepleri 4
18 €
Registreerima

Koolituse mahu valib osaleja. Tunnid toimuvad juhendaja ja kursuslase poolt kokkulepitud aegadel. Tundide toimumisaja kokkuleppimiseks saab registreerunu kinnituskirja, milles on juhendaja kontaktid.

Ühe akadeemilise tunni hind on 18 eurot. Tundide eest tasumine toimub üldjuhul 5 tunni kaupa. Esimese tunni eest võib tasuda eraldi.

Teemad:

• Hääleaparaadi toimimine
  • Keha kui instrument
  • Vokaal-tehnilised võtted

Koolituse individuaalne programm kujuneb lähtuvalt osaleja võimetest, eelnevatest oskustest ja vajadustest. Õpiväljundid koolituse lõpetamiseks on koostatud 20 tunnisele kursusele (lisaks 10 tundi on iseseisvat tööd)

Juhendaja

Evi Vanamölder

Evi on lõpetanud Tallinna Riikliku Konservatooriumi laulu eriala. 1969-1992 Vanemuise teatri ooperisolist. Alates 1974.a. Elleri muusikakooli lauluõpetaja. Rahvaülikoolis alates 1989.a.

Õppe kogumaht on 30 akadeemilist tundi, millest auditoorset ja praktilist tööd on 20 tundi, iseseisvat tööd 10 tundi.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |