Tartu kunst 100: jalutuskäik Tartu tänavakunsti radadel

Ars longa vita brevis – kunst on pikk, elu lühike.

Toimub Ainemaht Hind
4.06.2018
Esmaspäev kell 17.30 alustame kunstikeskuse eest jalutuskäiku
Vaksali 7
3 ak. tundi 5 €
Registreerima

Tartu tänavakunsti ajaloos on täitumas esimene aastakümme ning nii mõnegi tänaval alustanud kunstniku tööd on nüüdseks jõudnud muuseumisse. Teeme jalutuskäigu läbi Tartu, et tänavatelt üles leida uuemate tööde alla mattunud vanad klassikud aga ka värskemad tänavakunstitööd ja suured seinamaalingud. Tuuril kuuleb erinevatest tänavakunsti tehnikatest ning tööde saamislugudest.

Juhendaja

Kadri Lind

Kadri Lind on Stencibility ja Linnafestivali UIT korraldaja ja kuraator. Omandanud Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriosakonnas urbanistika magistrikraadi ning keskendub oma akadeemilises töös linna tajuprotsessidele ja ajutiste sündmuste mõjule nendes. On 2016. aasta Tartu Noore Kultuurikandja laureaat.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Kui Teie eest tasub asutus, siis koostame arve. Soovi korral väljastame arve ka eraisikule.
  3. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  4. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele koolitusele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |