Eesti keel kõrgemale kesktasemele: Kõrgem kesktase B2 minirühm

Kursusele on oodatud täiskasvanud, kelle eesti keele oskuse tase vastab B1-tasemele ning kes soovivad jätkata eesti keele õppimist.

Toimub Ainemaht Hind
5.02-14.05.2019
T 15.30-17.00
Ülikooli 1, Tartu
30 ak. tundi 240 €
Registreerima

Kursuse kirjeldus

Kursuse jooksul arendatakse kõiki nelja osaoskust: rääkimis-, lugemis-, kuulamis- ja kirjutamisoskust, kuid põhirõhk on suulisel eneseväljendamisel. Paaris- ja grupitööd, erinevad rollimängud ning dialoogid aitavad omandada ladusat kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kaasaegne õppematerjal pakub käsitlemiseks huvitavaid teemasid.

Õppimine minirühmas võimaldab õpetajal arvestada õppijate soovide ja vajadustega.

Teemad:

• Kodu ja loomad

• Tervislikud eluviisid

• Peod ja tähtpäevad

• Argipäevategevused

• Looduse aastaring

Grammatika

Verbirektsioon. Ühend- ja väljendverbid. Asesõnad. Mitmuse osastav kääne. Ees- ja tagasõnad. Ajaväljendid.

Juhendaja

Linda Palts

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja erialal, aga töötanud olen peamiselt eesti keele võõrkeelena õpetajana. Minu huvi eesti keele võõrkeelena õpetamise vastu sai alguse aastal 2007, kui veetsin praktikandina aasta Suurbritannias algklassiõpilastele eesti keelt õpetades. Seejärel töötasin neli aastat Tšehhi Vabariigis, kus olin Masaryki Ülikoolis eesti keele lektor. Võõras riigis elanuna mõistan, kui tähtis on osata kohalikku keelt, sest see aitab argielus tõhusamalt hakkama saada ja annab lisaks võimaluse mõista paremini kohalikku kultuuri. Õpetamisel pean oluliseks, et keeletund arvestaks õppijate soovide ja vajadustega, oleks vaheldusrikas ning meeldiva õhkkonnaga, et õppida oleks mõnus!

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |