Hispaania keel veidi oskajale: Hispaania keel veidi oskajale A1.2 grupp 2 II osa

Kursus sobib neile, kes on hispaania keelt veidi õppinud või soovivad varem õpitut meelde tuletada. Õppetöö toimub A1.2 tasemel.

Toimub Ainemaht Hind
6.02-17.04.2019
K 19.00-20.30
Pepleri 4, Tartu
20 ak. tundi 154 €
Registreerima

Kursuse kirjeldus

Kursuse jooksul arendatakse kõiki nelja osaoskust: rääkimis-, lugemis-, kuulamis- ja kirjutamisoskust, kuid põhirõhk on suulisel eneseväljendamisel. Paaris- ja grupitööd, erinevad rollimängud ning arutelud aitavad omandada ladusat kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides.

Õppematerjalid

Õpik: "Aula Internacional 1"

Õppe sisu

Söök ja jook. Võõras linnas. Tee küsimine ja juhatamine. Inimese iseloom ja välimus.

Loe ka hispaania keele õppimise muljeid meie blogist.

Juhendaja

Arsenii Zubkovskii

Hakkasin hispaania keelt õpetama kolm aastat tagasi. Sain selle mõtte kui olin välistudengina ühe semestri Põhja-Hispaanias. Nüüd õpin Tartu Ülikooli magistratuuris hispaania keele ja kirjanduse erialal.

Keelte õpetamine ja maailma keeled on minu harrastused, sest usun, et iga keel avab maailma uuest vaatenurgast. Mind huvitavad keelte eripärad, mistõttu olen peale hispaania keele veel õppinud inglise, eesti, prantsuse ja katalaani keelt.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |