Itaalia keel veidi oskajale: algtase veidi oskajale

Kursus sobib neile, kes on itaalia keelt veidi juba õppinud.

Toimub Ainemaht Hind
22.01-23.04.2019
T 17.00-18.30
28 ak. tundi 154 €
Registreerima

Õppematerjal „Nuovo Espresso 1”

Kursuse jooksul arendatakse kõiki nelja osaoskust: rääkimine, lugemine, kuulamine ja kirjutamine.

Teemad

Vaba aeg ja hobid. Hotellis: toa broneerimine, info küsimine. Korteri kirjeldamine. Võõras linnas: tee juhatamine ja küsimine. Linna kirjeldamine. Minevikusündmustest rääkimine. Toidupoes.

Grammatika:

• Tegusõnad • Mi piace / mi piacciono kasutamine. • c`è / ci sono kasutamine • le preposizioni articolate •Numbrid, kuupäevad, järgarvud • il partitivo • tegusõnad potere, venire, dovere, sapereil passato prossimoil superlativo assolutoi pronomi diretti lo, la, li, le, ne

Juhendaja

Annika Mikkel

Annika on Tartu Ülikoolis lõpetanud klassikalise filoloogia eriala ja 2001-2006 osalenud itaalia keele ja kultuuri kursustel Perugia Välismaalaste Ülikoolis Itaalias. 2009.a. lõpetas Annika Tallinna Ülikooli romanistika magistriõppe cum laude Rahvaülikoolis alates 2005.a. Vaata ka Annika Mikkelit tutvustavat videot! https://youtu.be/44SRMz7Xkyg

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |