Ungari keel algajatele: Ungari keel ja kultuur A1 II osa minirühm

Kursusele on oodatud kõik keda huvitab ungari keel ja kultuur. Sügisel alanud kursusele on oodatud ka uued õppijad, kes on ungari keelt veidi õppinud.

Toimub Ainemaht Hind
21.02-25.04.2019
N 18.45-20.45
26 ak. tundi 208 €
Registreerima

Kursuse kirjeldus

Kursusel arendatakse kõiki nelja osaoskust – rääkimis-, kuulamis-, lugemis- ja kirjutamisoskust. Põhirõhk on suulise eneseväljendamise ja suhtlusoskuse arendamisel. Kasutatakse paaristööd. Kuulamis- ja mõistmisoskust aitavad arendada kuulamisharjutused ja videod. Keeleõppimine on tihedalt lõimitud kultuuriteemadega, nagu Ungari geograafia, ungarlaste leiutised, ungari köök, eestlasteni jõudnud ungari laulud.

Õppimine minirühmas võimaldab õpetajal arvestada õppijate soovide ja vajadustega.

Juhendaja

Anu Nurk

Anu Nurk on hariduselt eesti filoloog, kaitsnud teadusmagistri Tartu Ülikoolis ungari keelest (1995) ning töötanud samas aastaid ungari ja soome keele õpetajana . Koostanud mitmeid õppevahendeid ungari keele ja kultuuri õpetamiseks ning on üks ungari-eesti sõnaraamatu koostajatest (ilm. 2010). http://www.eki.ee/dict/ues/

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |