Rootsi keel veidi oskajale: Rootsi keel veidi oskajale A1.2 II osa, minirühm

Kursusele on oodatud kõik, kes on rootsi keelt veidi õppinud. Teretulnud on ka uued õppijad, kui tase on sobiv.

Toimub Ainemaht Hind
25.01-3.05.2019
R 16.00-17.30
28 ak. tundi 224 €
Registreerima

Kursuse kirjeldus

Kursuse jooksul arendatakse kõiki nelja osaoskust: rääkimis-, lugemis-, kuulamis- ja kirjutamisoskust, kuid põhirõhk on suulisel eneseväljendamisel. Paaris- ja grupitööd, erinevad rollimängud ning dialoogid aitavad omandada ladusat kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kaasaegne õppematerjal pakub käsitlemiseks huvitavaid teemasid.

Õppimine minirühmas võimaldab õpetajal arvestada õppijate soovide ja vajadustega.

Teemad:

Ostlemine, riided, värvid / Shopping, kläder, färger Lihtsamad situatsioonid poodides, inimeste ja asjade kirjeldamine / Enkla situationer i affärer, att beskriva personer och saker. Grammatika: Värvid kui omadussõnad, mitmuse määratud vorm, omadussõnade võrdlusastmed / Färger som adjektiv, bestämd form plural, adjektiv komparation.

Turism, ilm, kuupäevad ja aja planeerimine / Turism, väder, datum och planering Reisi ja aja planeerimine / Planera en resa och tid. Grammatika: täisminevik, järgarvud, abitegusõnad / Presens perfekt, ordningstal, hjälpverb.

Suhtlemine, tee kirjeldused, transport / Kommunikation, vägbeskrivningar, transport Tee andmine ja küsimine, transporti puudutava informatisoooni küsimine / Ge och fråga vägbeskrivningar, fråga om information som gäller transport. Grammatika: Verb ”minema” ja ”sõitma”, ajamäärused / verb ”gå” och ”åk”, tidsprepositioner.

Juhendaja

Marite Sild

Olen Tartu Ülikooli rootsi keele erialal õppiv tudeng ning kooli kõrvalt töötan lisaks rootsi keele õpetajana. Huvi Rootsi ning keele vastu on suur. Olen läbinud erinevaid kursusi/koolitusi rootsi keele suunal nii Eestis kui ka Rootsis. Õpetajana annan meeleldi edasi oma kultuuri-ning keelealaseid teadmisi ja tunnen ainult puhast rõõmu, kui kohtan õpilasi, kes soovivad omandada teadmisi rootsi keele vallas.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |