Inglise keele kesktase B1: kesktase B1.2 grupp 3

Kursuse lõpuks saavutatakse B1.2 tase.

Toimub Ainemaht Hind
16.01-17.04.2019
KR 8.30-10.00
54 ak. tundi 232 €
Registreerima

A America and the world.

British and American people. British and American English. Grammar – auxiliary and main verbs.

Exam time.

Exams in the UK. Universities in the world. Grammar – revision of verb forms.

Lisaks vestlusteemad õpilaste soovil ja valikul.

Juhendaja

Ruth Jõgi

Ruth Jõgi lõpetas Tartu Ülikooli 1984 aastal. Alates 1991. aastast töötab Ruth Karlova Gümnaasiumis inglise keele õpetajana. Tartu Rahvaülikoolis alates 2001. aastast. 2016. aastal valiti Ruth Tartu Rahvaülikooli aasta õpetajaks.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |