Inglise keele kesktase B1: kesktase B1.1 grupp 2

Kursuse lõpuks saavutatakse B1.1 tase. Kursus sobib neile, kes meie kodulehel olevat B1-B2 keeletesti tehes said 16-35 punkti.

Toimub Ainemaht Hind
14.01-29.04.2019
EK 9.00-10.30
Pepleri 4
54 ak. tundi 232 €
Registreerima

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut. Kursusetasule käibemaksu ei lisandu. Jätkajatele soodushind.

Õppematerjal

"New English File. Intermediate."

Õppe sisu

LESSON 5

A Sporting superstitions

Do you like sport? Telling anecdotes. Past tenses: simple, continuous, perfect.

B Love at Exit 19 Friends discussion. Radio discussion about Facebook. Usually and used to

Practical English: Old friends

LESSON 6

A Shot on location.

The cinema interview. Passives (all tenses).

B Judging by appearance.

The body. Social networking profile pictures. Modals might/ can`t/must.

Revise and Check 5 & 6.

LESSON 7.

A Extraordinary school for boys.

Education. First conditional. Future time clauses. make/let

B Ideal home.

Houses. Second conditional.

Practical English: Boys`night out.

Juhendaja

Krista Pisuke

Krista on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti filoloogia ja Tartu Ülikooli Avatud Ülikooli inglise keele õpetajate kursused, läbinud andragoogika täiendkoolituse ning täiendanud end välismaal. Töökogemus: Tartu Keeltekool, inglise keele õpetaja; Võnnu keskkool, inglise keel. Rahvaülikoolis alates 2003.a. Krista töötab ka giidina ning reisisaatjana.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |