Inglise keele kesktase B1: Grammatika lühikursus Shortcut to Grammar in Excel B1 Vol 1

Grammatika lühikursus (1. osa) on neile, kel vaja koostada lihtsat ja selget sõnumit. Lühiülevaade toimumisaja väljendamise süsteemist inglise keeles (English for analytical minds) aitab korrata ja kinnistada põhikooli B1 taseme inglise keelt neil, kel B1-B2 keeletesti skoor on vähemalt 15. Kursuse 2. osa toimub 5.03-19.04 2019. Soovitav kursus läbida ka neil, kes huvitatud kirjutamiskursustest ‘Writing with Google Translator’.

Toimub Ainemaht Hind
15.01-19.02.2019
T 15.15-16.45
Pepleri 4, Tartu
12 ak. tundi 96 €
Registreerima

Õppe sisu

1) toimumisaja väljendamise süsteem inglise keeles (TimeLine, põhikooli tase)

2) will, do, did, have, had, can, could, would, might, must, be, been, going erinevad funktsioonid (Shortcut in Excel, põhikooli tase)

3) sõnumi koostamise harjutused tunnis + kohene tagasiside

4) e-õpe: e-kirjutamine + personaalne e-tagasiside

Õppematerjal

1) ajasüsteem TimeLine (A4-formaadis, põhikooli tase)

2) eeltäidetud Shortcut in Excel (põhikooli tase)

3) tunni töölehed TimeLine’i ja Shortcut in Excel rakendamiseks

Juhendaja

Terje Keldoja

Olen inglise keelt õpetanud lisaks rahvaülikoolile ka üldharidus-, kutse- ja ülikoolis ja mitmetes asutustes. Minu erihuvi on inglise keele sõnakombinatsioonid, mille tundmist täpse sõnumi koostamine eeldab. Arvutiajastu pakub nende tuvastamiseks ja õppimiseks mitmeid võimalusi, mida olen rakendanud ingliskeelse ametikirja kirjutamise ja täpse sõnavarakasutuse õpetamisel. Kohtumiseni kursustel!

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |