Inglise keele madalam kesktase A2: UUS madalam kesktase A2 grupp 4

Inglise keele vestluskursus madalamale kesktasemele A2. Kursus sobib neile, kes on juba jõudnud madalamale kesktasemele ja soovivad nüüd arendada eelkõige rääkimisoskust.

Toimub Ainemaht Hind
14.01-15.04.2019
EK 17.15-18.45
54 ak. tundi 232 €
Registreerima

Õppematerjal

"Clockwise. Pre-Intermediate. "

Õppe sisu

Lesson 1 – Being me. Talking about yourself. Getting to know each other. Asking questions and finding out personal information Question forms and short answers.

Lesson 2 – Social Life. Free time activities. Making social arrangements. Accepting and refusing invitations and suggestions.

Lesson 3 – Meet the family. Family members. Family tree. Describing people – appearance and personality. Compound adjectives.

Lesson 4 – Nearest & dearest. Relationships vocabulary. Different relationships. Listening for specific information.

Lesson 5 – Being a traveller Talking about travel experiences. Holiday dialogues. Past Simple and continuous; regular and irregular verbs. Top 20 verbs in spoken English.

Lesson 6 – On the road. Transport vocabulary. Asking for travel information. Making hotel bookings.

Lesson 7 – Enjoy your trip! Choosing a holiday. Planning what to take on holiday. Multi-word verbs.

Lesson 8 – Traveller`s tales. Travel advice. Holiday problems.

Lesson 9 – Being in touch. Giving news. Present perfect and Past Simple; been/gone.

Lesson 10 – It`s for you. Formal and informal phone conversations. Tones and recorded messages. Asking for clarification.

Juhendaja

Meeli Tonka

Meeli on lõpetanud Tartu Ülikoolis inglise keele ja kirjanduse eriala. Hetkel töötab Meeli Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustes inglise keele õpetajana. Tartu Rahvaülikoolis on Meeli juhendanud inglise keele kursusi kooli algusaastatest peale.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |