Inglise keele madalam kesktase A2: madalam kesktase A2 grupp 2

Õppetöö toimub A2.1 tasemel. Kursus sobib neile, kes on algtaseme A1 taseme läbinud ja kes meie kodulehelolevas testis said 35-50 punkti.

Toimub Ainemaht Hind
18.01-24.05.2019
R 10.15-12.15
48 ak. tundi 207 €
Registreerima

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut. Kursusetasule käibemaksu ei lisandu. Jätkajatele soodushind.

Õppematerjal

"New English File" Pre intermediate.

Õppe sisu

Lesson 3.

A Plans and dreams: Lennujaamas. Plaanid ja ennustused (be going to …).

B Let`s meet again. Kokkulepped. Tegusõna + prepositsioon.

C What`s the word?

Practical English: Probleemid restoranis.

Lesson 4

A Parents and teenagers: Kodutööd (make/do). Täisminevik (yet, just, already)

Fashion and shopping. Ostlemine. Kas lihtminevik või täisminevik?

C Lost weekend: something, anything, nothing ; -ed ja -ing_ lõpulised omadussõnad.

Revise and Check 3& 4.

Juhendaja

Ruth Jõgi

Ruth Jõgi lõpetas Tartu Ülikooli 1984 aastal. Alates 1991. aastast töötab Ruth Karlova Gümnaasiumis inglise keele õpetajana. Tartu Rahvaülikoolis alates 2001. aastast. 2016. aastal valiti Ruth Tartu Rahvaülikooli aasta õpetajaks.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |