Inglise keele algtase A1.1: algtase A1.2 grupp 1 II osa

Õppetöö toimub A1.2 tasemel. Kursus sobib õppijale, kes on A1.1 taseme juba läbinud.

Toimub Ainemaht Hind
14.01-15.04.2019
EK 15.30-17.00
54 ak. tundi 232 €
Registreerima

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut ja -töövihikut. Kursusetasule käibemaksu ei lisandu.

Õppematerjal:

"New Headway Beginner" 4th Edition

Õpiku juurde kuuluv iTutor DVD-Rom võimaldab klassis läbivõetud materjali uuesti üle korrata ning annab hulgaliselt lisamaterjali iseseisvaks tööks. Töövihiku juurde kuuluv iChecker CD-ROM annab võimaluse kuulata töövihiku tekste, teha sõnavara ja grammatika lisaharjutusi ning teste. Õpilastel endil on võimalik tellida veel mitmeid digitaalseid õppekomplekti lisasid, näiteks Prase-a-day app või e-Books jm.

Õppemeetodid

Kursusel arendatakse kõiki nelja osaoskust – rääkimis-, kuulamis-, lugemis- ja kirjutamisoskust. Põhirõhk on suulise eneseväljendamise ja suhtlusoskuse arendamisel. Kursusel kasutatakse eelkõige aktiivõppemeetodeid, mille puhul õppijad osalevad aktiivselt õppeprotsessis ja on sunnitud rääkima, kuulama ja kaasa mõtlema. Kasutatakse paaristööd ja rühmatööd, esitatakse erinevaid dialooge ja mängitakse rollimänge. Kuulamis- ja mõistmisoskust aitavad arendada CD-plaatide kuulamine ja videote vaatamine. Ülesanded on võimalikult lähedased loomulikele suhtlussituatsioonidele ja annavad võimaluse kasutada õpitud väljendeid ja struktuure. Kursusel kasutatakse kaasaegseid õpikuid ja autentseid tekste. Keeleõppe rikastamiseks kasutatakse õppija isiklikke kogemusi.

Õppe sisu

Unit 8 Where I live

• Minu kodu. • Minu kodulinn. • Toad ja mööbel. • There is/there are • Eessõna kohamääruses. • Tee juhatamine.

Unit 9 Times past

• Millal sa sündinud oled? • Tuntud inimesed. • Tegusõna olema mineviku vormid • Lihtminevik • Have/do/go • Aastaarvud, kuupäevad

Unit 10 We had a great time

• Vaba aeg ja sport • Puhkus • Vaatamisväärsused • Lihtminevik (reeglipärane ja ebareeglipärane) • Lihtmineviku eitus ja küsimus

Unit 11 I can do that

• Internet • Igapäevased probleemid • Mida ma teha oskan can/can`t • Palve ja pakkumine • Omadussõna + nimisõna

Unit 12 Please and thank you

• Restoranis • Söök ja jook • Ma sooviksin I`d like …Like/would like • Märgid ja teated.

Unit 13 Here and now

• Riided ja värvid. • Mis juhtus? • Kestev olevik.

Unit 14 Itś time to go.

• Tulevikuplaanid • Tähtsad sündmused elus. • Grammatika kordamine. • Sõnavara kordamine.

Iseseisev töö A1.2 tasemel aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha grammatikaharjutusi.

Juhendaja

Juta Hennoste

Juta on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli inglise filoloogia eriala. Töökogemus: 1981-1987 inglise keele õpetaja Kuuste Põhikoolis; 1987-1990 direktori asetäitja õppealal Kuuste Põhikoolis; 1990-1995 Kuuste Põhikooli direktor; 1995-1996 Tartu Linnavalitsuse haridusosakonna peaspetsialist; 1996-2001 juhataja asetäitja, Tartu Linnavalitsuse haridusosakond; 1998 inglise keele õpetaja, Tartu Raatuse Gümnaasium; 2001 inglise keele õpetaja, Tartu Kunstigümnaasium; 2001-... inglise keele õpetaja Tartu Karlova Gümnaasium. Rahvaülikoolis alates 2001.a.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |