Inglise keele algtase A1: на базе русского языка A1.1

АНГЛИЙСКИЙ – БАЗОВЫЙ УРОВЕНЬ (на базе русского языка)

Toimub Ainemaht Hind
13.02-22.05.2019
K 15.00-16.45
32 ak. tundi 112 €
Registreerima

курс рассчитан на взрослых и старшеклассников, которые начинают изучение английского с нуля, или уже начинали его изучать, но хотели бы немного вернуться назад, прежде чем двигаться вперёд. В стоимость курса входят учебные материалы (НДС не добавляется).

Обучение проводится по учебнику “New Headway Beginner”.

РАЗДЕЛ 1. HELLO!

Формулы вежливости. Глагол TO BE (быть),THIS IS…(это...), MY/YOUR (мой/твой). Счет от 1 до 10. Множественное число существительных.

РАЗДЕЛ 2. YOUR WORLD.

Страны и национальности. Местоимения he/she/they (он/она/они); his/her (его/её). Вопросительные предложения. Счёт от 11 до 30.

РАЗДЕЛ 3. ALL ABOUT YOU.

Специальности. Личная информация. Отрицательные предложения. Формулы вежливости.

РАЗДЕЛ 4. FAMILY AND FRIENDS.

Моя семья и друзья. Притяжательные местоимения и притяжательный падеж существительных. Глагол HAVE/HAS (иметь).

Домашняя работа поможет повторить и закрепить материал, пройденный в классе- заучивание слов, чтение текстов, или выполнение упражнений на грамматику.

Juhendaja Evgenia de la Haye

23 aastat elu ja tööd ingliskeelsetes maades on andnud Evgeniale suurepärase inglise keele oskuse. Lisaks sellele on tema kodune keel inglise keel. Ta omab Londonis, Trinity College`s välja antud inglise keele õpetaja sertifikaati TESOL. Kaks aastat on Evgenia õppinud ja töötanud Prantsusmaal ja omandanud prantsuse keele kõrgtasemel. Samuti on ta läbinud prantsuse kultuuri kursuse Pariisi ülikoolis. Evgenia on õpetanud inglise, prantsuse ja vene keelt erinevatest rahvustest inimestele.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |