Inglise keele elementaartase A1.2: на базе русского языка 55+

АНГЛИЙСКИЙ - НАЧАЛЬНЫЙ УРОВЕНЬ (ELEMENTARY LEVEL) на базе русского языка.

Toimub Ainemaht Hind
13.02-8.05.2019
K 9.15-11.15
32 ak. tundi 112 €
Registreerima

Курс подходит для тех, кто уже имеет базовые знания английского языка:

• знаком с формулами вежливости
  • умеет спрягать глаголы БЫТЬ и ИМЕТЬ
  • знает формы настоящего и будущего времени
  • знает цифры и умеет говорить время, числа, даты, цены
  • знает местоимения
  • знает названия дней недели, месяцев и сезонов.

На курсах используется учебник «New Headway Elementary» Стоимость курса включает учебные материалы. НДС не добавляется.

Домашняя работа поможет повторить и закрепить материал, пройденный в классе- заучивание слов, чтение текстов, или выполнение упражнений на грамматику.

Juhendaja

Evgenia de la Haye

23 aastat elu ja tööd ingliskeelsetes maades on andnud Evgeniale suurepärase inglise keele oskuse. Lisaks sellele on tema kodune keel inglise keel. Ta omab Londonis, Trinity College`s välja antud inglise keele õpetaja sertifikaati TESOL. Kaks aastat on Evgenia õppinud ja töötanud Prantsusmaal ja omandanud prantsuse keele kõrgtasemel. Samuti on ta läbinud prantsuse kultuuri kursuse Pariisi ülikoolis. Evgenia on õpetanud inglise, prantsuse ja vene keelt erinevatest rahvustest inimestele.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |