Jaapani keel algajatele: Jaapani keel algajatele minirühm UUS GRUPP!

Jaapani keele algkursusele on oodatud kõik jaapani keelest ja kultuurist huvitatud!

Toimub Ainemaht Hind
28.01-22.04.2019
E 15.30-17.00
Pepleri 4, Tartu
26 ak. tundi 208 €
Registreerima

Kursuse kirjeldus

Kursusel arendame kõiki nelja osaoskust: rääkimine, lugemine, kuulamine ja kirjutamine. Tutvume jaapani keele ja kultuuri eripäradega ning omandame grammatika ja sõnavara, et rääkida endast ja endaga seotud teemadel.

Kursuse sisu

Õpime selgeks hiragana ja katakana silpkirjad ning mõned kanji’d. Õpime moodustama lihtsamaid lauseid ja sõnavorme ning teeme tutvust partiklite ja loenduritega. Tegeleme lihtsamate teemadega, nagu näiteks tervitamine, enese tutvustamine, oma perest ja kodust rääkimine, toidud ja joogid, lauakombed, eelistuste väljendamine, ruumisuhted.

Õppematerjalid

Õpik „Marugoto“ ja õpetaja materjalid (töölehed, paljundused).

Juhendaja

Uku Lehesalu

Ametilt ja erialalt olen inglise ja saksa keele tõlkija. Praegu teen ka esimesi katsetusi jaapani keele tõlkijana ja olen tõlkinud kaks lühijuttu, mis on hetkel veel küll avaldamata. Jaapani keelt olen õppinud Tartu Ülikoolis kaks aastat ja iseseisvalt üle aasta, seega on mul veel värske kogemus uue keele õppimisest. Mõnikord arvatakse, et jaapani keel on kohutavalt keeruline ja selle õppimiseks on vaja erilist annet. Olles õppinud mitmeid erinevaid keeli, võin kinnitada, et nii see ei ole. On küll mõned asjad, nagu näiteks kirjasüsteem, mille jaoks kulub teiste keeltega võrreldes rohkem aega ja vaeva, kuid muus osas ei ole jaapani keel sugugi raskem näiteks inglise või prantsuse keelest. Kui jaapani keelega järjepidavalt tegeleda, on võimatu seda mitte ära õppida!

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |