Keeled

UUS! Kevadised lühikursused

Inglise keel, prantsuse keel, soome keel, norra keel, hispaania

Telli koolitus oma grupile!

Kui soovite tellida keelekursuse oma asutusse, siis kirjutage meile oma soovist. Õppida saab nii suhtlus- kui ka erialast keelt. Kursuseprogrammi koostame just teie vajadustest lähtuvalt. Küsi pakkumist mairi@rahvaylikool.ee, 7361542.

Individuaalõpe

Individuaaltunnid ja minigrupid.

UUS! Keeleõpe Skype´i kaudu

Skype keeletunnis suhtlevad õppija ja õpetaja omavahel Skype’i teel.

Miks õppida keeli just Tartu Rahvaülikoolis?

• Meie juhendajad on kogenud ja hinnatud keelekoolitajad. Enamik on läbinud täiskasvanute koolitamise täiendõppe;
  • Kursusetasule ei lisandu käibemaksu;
  • Rahvaülikooli õppetasu saab tuludeklaratsioonis näidata koolituskuluna, millest seaduse kohaselt tagastatakse kursuslasele 20% kursusetasust;
  • Väikesed grupid (enamasti 8-10 inimest);
  • Võimalus õppida minigrupis;
  • Osalustasud on soodsad ja sisaldavad õppematerjale (enamasti originaalõpikuid ja töövihikuid);
  • Kaasaegsed õppemeetodid ja -vahendid;
  • Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta leiad täpsemat infot Töötukassa kodulehel;
  • Ja kõige olulisem – õppida on mõnus!

Kuidas valida sobiva tasemega kursus?

Sobiva tasemega keelekursuse valikul on Sulle abiks keeletestid inglise keel ja enesehindamise skaala.

Kuidas on õppimine korraldatud?

• Õppetöö toimub sügisel septembrist detsembrini ning kevadel jaanuarist aprillini, lisaks on kevadised lühikursused. Tunnid toimuvad enamasti 2 korda nädalas ja kursuste maht on 28-60 tundi (1 tund - 45 minutit);
  • Hubane ja mugav õppekeskkond, vaata meie õppeklasse SIIN.
  • Keelekursused toimuvad Pepleri tn 4, Vaksali tn 7 ja Ülikooli tn 1. Vaata videot, kuidas leida Ülikooli 1 õppeklassi.

Kõikide küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust! Keeleõppe koolitusjuht Mairi Meizner (mairi@rahvaylikool.ee, tel 7361542) ja keeleõppe koolitusjuht Terje Kruusimaa (terje@rahvaylikool.ee, tel 5345 5242, 736 1540).

Tartu Rahvaülikool - juba 30 aastat keeleõppijate usaldust!

Soome keele grammatika. Koolitaja Meeri Kougia. Kuna eelnevalt olen neid teemasid õppinud, siis kursus võimaldas nendesse paremini süveneda ja teadmisi korrastada. Aitäh, rahvaülikool, et oled olemas! You keep me alive!

Kadri