UUS! Tasuta koolitused

PÕLVAS: Minu arenguvajadused, meeskonnas töötamine ja mõjutamisviisid (48 t)
14.10 - 16.11.2017 T ja N kl 10.30-15.00
Koolitusel osalemine on suurepärane võimalus ja protsess enesearendamiseks, mis aitab leida uusi teid, võimalusi ning liikuda vajalike otsuste suunas, et muuta oma elu.

OTEPÄÄL: Minu arenguvajadused, meeskonnas töötamine ja mõjutamisviisid (48 t)
13.10 - 22.11.2017 K ja R kl 10.30-15.00

Развитие навыков влияния, сотрудничества в коллективе и обучения - На русском языке  (48 ч)  UUS KOOLITUS JAANUARIS
Возможность для саморазвития, в процессе которого можно по новому увидеть пути достижения своих целей, появляется возможность внести изменения в свою жизнь.

Arvutiõpe veidi oskajatele (20 t) TOIMUB, GRUPP KOMPLEKTEERITUD!
30.09 - 11.11.2017 L kl 10.00-13.15  Pepleri 4 Tartu
Eelkõige on oodatud mehed, kes pole ammu koolitustel käinud ja peavad oma igapäevatöös kasutama arvutit või/ja nutiseadmeid, kuid tunnevad end arvutikasutajana kohmakalt.

Täpne sihtrühma kirjeldus on toodud iga koolituse juures!

Koolitused toimuvad Tartu Rahvaülikooli projekti "Õpi-, koostöö- ja suhtlemisoskuste arendamine Ida-, Lääne- ja Lõuna-Eestis raames" ja Eesti Vabaharidusliidu projektide Prioriteetsete võtmepädevuste arendamine 2016-2019, Ettevõtlik õppija (2016-2019) ja Õpioskus kui võti õppesse (2016-2019) toel.

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Lähemalt

Jutuvõistluse kinkekaartide võitjad teada!

Meie 50€ kinkekaartide võitjad on: Agata A. Stipniece, Maaria Semm, Ülle Pruks, Inkari Lindve, Rait Kapp, Liina Laaser, Karin Kruusmaa, Ly Kütt, Gerly Sillaste ja Luule Kuusik. Võtame teiega ühendust!  Emotsionaalseid lugusid saab lugeda meie kodulehel ja ka väljaprinditult õppeklasside seintelt. Suur tänu kõigile osalejatele!

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Akrüül- ja õlimaali suvekool toimus Lääne-Virumaal Lammasmäel. Seal valminud maale saate näha Pepleri 4 saalis. Juhendaja Robert Suvi.

Lammasmäel toimetasid ka joonistajad, keda juhendas Tiit Varblane. Pastellkriitidega joonistuste näitus on välja pandud Pepleri 4 fuajeesse, Vaksali 7 fuajees on pastell- ja grafiitjoonistused.

Vormsil toimus fotograafia suvekool, mida juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa. Fotonäitust saab vaadata Maaülikooli Spordihoone fuajees.

Lähemalt

Soovid vaadata kõiki koolitusi valdkondade kaupa tabelis?

Nüüd saad ka veebis sirvida meie trükitud koolituskalendrit. Klõpsa siin!

Õppida on mõnus!

Lähemalt

Meie kinkekaart on hea kingitus!

Meie kontoritest Pepleri 4 ja Vaksali 7 saab soetada kinkekaarte Teile sobivas vääringus või vormistatuna kingisaajale personaalselt (ühele või mitmele kursusele). Ka E-kinkekaardi väljastamise võimalus! Täpsem info telefonil 7361540 või 7361537.

Kõik teated