Kursused hobiaednikule

Et aiandus oleks puhas rõõm, pakume harrastusaednike oskuste lihvimiseks erinevaid kursuseid ja õppepäevi erialaspetsialistide juhendamisel.

Erinevad kattematerjalid ja multšid

Õppepäeval tutvustatakse erinevaid materjale ja võtteid, millega saab oma aeda hoida umbrohust vabana. Samuti räägitakse materjalidest, mida kasutatakse talvise pakase kui ka kevad talvise päikesepõletuse kaitseks.

Väikeaia kujundamine

Kursusele ootame eelkõige algajaid aiakujunduse huvilisi. Kursuse lõpuks valmib oma koduaia visandlik plaan.

Rooside ja püsikute ettevalmistamine talveks

Enne külmade tulekut tuleb nii aia kuninganna kui ka tema kaaslaste eest hoolt kanda, et nad järgmisel suvel meie aeda jälle kaunistaksid.

Viinapuude sügisene lõikus ja katmine

Koolitusele on oodatud kõik kodumaise viinamarja sõbrad. Enne talve viinapuu eest hoolitsemine on hea saagi eelduseks järgmisel suvel/sügisel.

Seenepaku nakatamine. Õpetaja rääkis huvitavalt ja kaasakiskuvalt. Mulle meeldis, et koolitus toimus "otse sündmuspaigal", väga kaunis ning huvitavas kohas.

Riho