Kodu ja köök

UUS! Erinevate materjalide kasutamine koduses siseviimistluses

Koolitusel saate oskuse analüüsida oma kodu erinevate pindade seisundit ning nippe kuidas neid värskendada. Ootame ka huvilisi, kes alles planeerivad sisekujundust. Praktilise tööna valmivad omapärased pinnareljeefid. Tekstuurgraafika muudab igavad tasapinnad põnevateks sisedisaini elementideks.Siseruumide dekoratiivpahteldus võimaldab luua ainulaadse atmosfääri nii äri- kui eluruumi.

Teave SIIN

UUS! Hallitusseened meie kodus

Ehitusmükoloogia uurib ehitistes ja nende ümbruses kasvavaid seeni, kellel on otsene või kaudne mõju ehitistele, nende konstruktsioonidele, sisekeskkonnale ning asukatele. Loengus saate teadmisi, kuidas jälgida oma kodus hallitusseente olemasolu ning millist tõrjet teha.

Teave SIIN

Käepärane sisekujundustarkvara

Kuidas esitleda oma ideid kui napib joonistus- või joonestamisoskust. Tänane digitaalne maailm pakub mitmeid lihtsaid tarkvaralahendusi oma ideede paremaks realiseerimiseks. Nende abil saab luua kiireid visioone, mis aitavad sisekujundajal ja tema kliendil näha kujunduse sobivust kavandatavasse interjööri. Täpsem teave SIIN.

Kokandus

Üks kallis vanaonu ütles, et kõige kõrgem kunst on kokakunst. Kokanduskursustel saab õppida uusi ja põnevaid ning ka ammuilma unustatud vanu toiduvalmistamise viise, -nippe ja -tehnikaid. Töö toimub väikestes gruppides ja road valmivad koolitusel osaleja enda käe läbi.

Maiuspalad

Kevadsemestril saab taas Werneri lemmikuid ja luksuslikke tassikooke tegema õppida, samuti toimuvad populaarsed Lea kringitegu ja itaalia magustoitude töötoad. Sõbrapäeval saab oma sõpra üllatada enda tehtud tordiga ning emadepäeval oma emale teha kaunis tort.

Joogid

Õpitakse tundma rikkalikku ja põnevat õllemaailma. Kevadsemestril saab osaleda õllekoolis erinevate õllesortide tundmaõppimiseks ja õllepruulimise töötoas.