Kunst

Lai valik kunstikursusi profesionaalsete kunstnike juhendamisel.
Julgustuseks suure kunstniku Pablo Picasso lause Ma püüan alati teha seda, mida ma teha ei oska, et saaksin selgeks, kuidas seda teha.

UUS! Suvekool Nõiariigis 6.-10.juuli

Tartu Rahvaülikooli suvekool on sel aastal Võrumaal Uhtjärve Ürgoru Nõiariigis.
Toimuvad fotograafia, lilleseade, akrüül- ja õlimaalimise, pastellmaali ja joonistamise ning Hiina energiavõimlemise ehk Qi gongi suvekoolid.
Suvekooli on oodatud nii algajad kui edasijõudnud.

Sisekujundus

Teil on idee või unistus, kuid jääb puudu oskustest neid realiseerida. Teadmisi oma mõtete täide viimiseks saate meie sisekujunduse kursustelt.

Fotograafia

Fotokaamera ABC kursusel õpitakse tundma oma fotokaamerat, see sobib ettevalmistuseks algkoolitusel osalemisele. Sel semestril toimuvad taas fototöötlus Lightroom programmil a tootefoto kursused. Uued kursused on Portree pildistamine ja fotolavastus. Päev, mil Sa arvad, et tead fotograafiast kõike, on päev, mil Sa peaksid hakkama tegelema millegi muuga. Christian Lalonde Veel on mõni vaba koht suvekooli Võrumaal.

Kujutav kunst

Kunstikursustele ootame kõiki, kellel on huvi erinevate kunstiliikide ja -tehnikate vastu ja soovivad tegeleda emotsionaalse harrastusega. Kõik lapsed on kunstnikud. Küsimus seisneb selles, kuidas jääda kunstnikuks täiskasvanuna. /Picasso

UUS! Maalimine intuitiivmeetodil

Koolitusel kasutatakse intuitiivmeetodit ning loovust väljendatakse kujutava kunsti tehnikatega (akrüül, akvarell, pastell).

Sügissemestri ajad saavad kodulehele augusti lõpuks.

Tarbekunst

Tarbekunst on kunstiharu, mis tegeleb praktiliste ja igapäevaselt kasutatavate esemete kunstilise kujundamisega.

Viimased pildialbumid

Sügavtrükitehnikas jõulukaardid sügis 2014

Rahakeed sügis 2014

Isetehtud album - scrapbook sügis 2012

Vaata ka

Võtsin end kätte ja tegin otsustava sammu. Tulin Robert Suvi juurde maalima. Olin ammu tahtnud, kuid ei julgenud, sest pelgasin teiste väga kõrget taset. Aga tegelikult oli põdemine täiesti asjatu. Tunnid on lahedad ja kõik maalivad täpselt nii nagu ise oskavad. Lülitan end argipäevast välja ja muudkui pintseldan!
Heli-Liis, 44