Kunst

Sisekujundus

Teil on idee või unistus, kuid jääb puudu oskustest neid realiseerida. Teadmisi oma mõtete täide viimiseks saate meie sisekujunduse kursustelt.

Fotograafia

Fotokaamera ABC kursusel õpitakse tundma oma fotokaamerat, see sobib ettevalmistuseks algkoolitusel osalemisele. Sel semestril toimuvad taas fototöötlus Lightroom programmil a tootefoto kursused. Uued kursused on Portree pildistamine ja fotolavastus. Päev, mil Sa arvad, et tead fotograafiast kõike, on päev, mil Sa peaksid hakkama tegelema millegi muuga. Christian Lalonde Veel on mõni vaba koht suvekooli Võrumaal.

Kujutav kunst

Kunstikursustele ootame kõiki, kellel on huvi erinevate kunstiliikide ja -tehnikate vastu ja soovivad tegeleda emotsionaalse harrastusega. Kõik lapsed on kunstnikud. Küsimus seisneb selles, kuidas jääda kunstnikuks täiskasvanuna. /Picasso

Tarbekunst

Tarbekunst on kunstiharu, mis tegeleb praktiliste ja igapäevaselt kasutatavate esemete kunstilise kujundamisega.

Viimased pildialbumid

Sügavtrükitehnikas jõulukaardid sügis 2014

Rahakeed sügis 2014

Isetehtud album - scrapbook sügis 2012

Vaata ka

Mul ei saa vist keraamikast kunagi küllalt. Kui on olemas kunstivärk, mis tõesti mõjub rahustavalt, siis on see keraamika. See on nagu eriline saviteraapia! Ja meisterdada saab asju, mida tõeliselt hiljem ka kasutada saab. Ja peale selle pole mul juba tükk aega isevalmistatud kingituste puudust olnud.
Kairi, 34