Kunst

Jõulukojad

Palju ja väga erilisi kursuseid jõulukinkide meisterdamiseks. Pidevalt lisandub uusi teemasid, palume jälgida! Jõulukoda saab tellida ka sõpruskonnale ja meeskonnale kristiina@rahvaylikool.ee , 7361537

Sisekujundus

Teil on idee või unistus, kuid jääb puudu oskustest neid realiseerida. Teadmisi oma mõtete täide viimiseks saate meie sisekujunduse kursustelt.

Fotograafia

Fotokaamera ABC kursusel õpitakse tundma oma fotokaamerat, see sobib ettevalmistuseks algkoolitusel osalemisele. Sel semestril toimuvad taas fototöötlus Lightroom programmil a tootefoto kursused. Uued kursused on Portree pildistamine ja fotolavastus. Päev, mil Sa arvad, et tead fotograafiast kõike, on päev, mil Sa peaksid hakkama tegelema millegi muuga. Christian Lalonde Veel on mõni vaba koht suvekooli Võrumaal.

Kujutav kunst

Kunstikursustele ootame kõiki, kellel on huvi erinevate kunstiliikide ja -tehnikate vastu ja soovivad tegeleda emotsionaalse harrastusega. Kõik lapsed on kunstnikud. Küsimus seisneb selles, kuidas jääda kunstnikuks täiskasvanuna. /Picasso

Tarbekunst

Tarbekunst on kunstiharu, mis tegeleb praktiliste ja igapäevaselt kasutatavate esemete kunstilise kujundamisega.

Videograafia

Kursustel õpitakse tegema heal tasemel kvaliteetseid videofilme. Videofilm - see on imelihtne!

Viimased pildialbumid

Sügavtrükitehnikas jõulukaardid sügis 2014

Rahakeed sügis 2014

Isetehtud album - scrapbook sügis 2012

Vaata ka

Aitäh asjalikule juhendajale. Hea kursus, kus sai ise nokitseda. Isegi minu kohmakad sõrmed said hea treeningu. Inimesed oli meeldivad ja kool ka.
Lauri. 46