Telli koolitus oma grupile!

Hea võimalus koosolemise rikastamiseks kolleegide või sõpradega ja millegi uue õppimiseks! Tellides koolituse oma grupile saate valida just teile sobiva sisu ja mahu.

Fotograafia koolitust oma grupile tellides on võimalik valida järgmiseid teemasid:

Fotograafia algtõed. Kuidas valida ISO, säri ja ava nii, et pildid oleks just nii heledad/tumedad, teravad/udused kui Teie soovite; kompositsioon. Alates 3 tundi.

Portreefoto. Taust, valgus, võttenurk, meeleolu, loomulikkus, objektiivi valik, lisavalguse kasutamine. Alates 3 tundi

Stuudiofoto. Stuudios pildistamise põhitõed teoorias ja praktikas. Alates 4 tundi

Aktifoto. Akti pildistamise põhitõed teoorias ja praktikas. Alates 4 tundi

Fotolavastus kui teatrietendus lava, näitlejate ja süžeega. Koolituse käigus mõeldakse välja lood ja lavastatakse need pildiks. Alates 4 tundi

Loodusfotograafia. Looduse pildistamine on meeldiv ajaviide, mille käigus saab lisaks pildimaterjalile suure sõõmu värsket õhku, linnulaulu ja muud lõõgastavat. See on ka hobi argielust väljalülitamiseks. Veedame päeva looduses pildistades, loodusfotograafia tõdede ja telgitagustega tutvudes. Saab tellida kevadest sügiseni. Lisaks võib kõikide teemade puhul teha ühise piltide analüüsi. Fotolugu: kuidas piltidega oma lugu jutustada. Alates 2 tundi Fototöötlus. Alates lihtsamatest portree töötlustest kuni keeruliste fotomanipulatsioonideni. Adobe Photoshop või Lightroom programmil. Osalejatel oma arvuti. Alates 6 tundi Juhendaja Jaanus Järva on vabakutseline loodusfotograaf ja juhendanud arvukalt erinevaid fotokursuseid. Rahvaülikoolis juhendajana alates 2007. 2010 aastal valitud aasta koolitajaks Tartumaal ja omistatud vabariiklik eripreemia.

Lõplik programm koostatakse vastavalt grupi soovidele ja vajadustele. Grupi suurus: kuni 30 inimest Koolitus võib toimuda tellija või rahvaülikooli ruumides. Koolitust võib tellida ka Tartust väljapoole.

Küsi pakkumist info@rahvaylikool.ee, 7361548