Tartu Rahvaülikooli esilehele

Ettevõtluskoolitus (äriplaani koostamisega)

Koolituse eesmärgiks on tõsta osalejate ettevõtlusaktiivsust, nõustada koolitatavaid äriplaani koostamise ja arendamise osas. Kursuse lõppedes valmib igal osalejal äriplaan, mis on aluseks ettevõtjana tegutsemisel. Pakume väärtuslikke praktilisi nõuandeid ja teadmisi ettevõtte käivitamiseks ja edukaks toimimiseks. Lektoriteks on kogenud ja praktiseerivad väga head oma ala spetsialistid. Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Küsi lisainfot ja abi koolitusjuhilt - Piret Tegova, piret@rahvaylikool.ee, 5330 5205

Koolitus toimub:19.09-28.11.2016 E ja N kell 13 - 17Vaksali 7
Maht:96 akadeemilist tundi
Hind:624 eurot (käibemaksu ei lisandu)

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Küsi lisainfot ja abi koolitusjuhilt - Piret Tegova, piret@rahvaylikool.ee, 5330 5205

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Teemad:

  • Ettevõtlus - ettevõtluse olemus, põhimõisted, ettevõtluse ülesanded, ettevõtluse vormid
  • Äriplaan - äriidee analüüs, äriplaani koostamise põhimõtted, struktuur, ettevõtluskeskkonna analüüs
  • Tooted ja teenused, kliendirühmad
  • Turunduse põhimõtted
  • Äriseadustik, õigusaktidega sätestatud nõuded
  • Raamatupidamise põhialused
  • Finantsjuhtimine
  • Maksunduse alused
  • Töökeskkond - tööohutus ja tervishoid
  • Dokumendihaldus - äritegevuse alustamiseks vajalikud dokumendid

Lisaks eelpool kirjeldatud lektoritele koolitavad ka Irena Lümat ja Liana Kurg. Loengu õppematerjalid on hinna sees.

Juhendajad

Lea Sulev

Lea on lõpetanud Audentes Mainor Ülikooli finantsjuhtimise erialal. Lea on tegelenud paljude erinevate tegevusvaldkondadega ettevõtete raamatupidamise korraldamisega ja finantsjuhtimisega 16 aasta jooksul. Lea on raamatupidamisbüroo Foundal OÜ omanik ja tegevjuht. Rahvaülikooli ettevõtluse koolitusel õpetab raamatupidamise põhialuseid, finantsplaneerimist ja maksunduse aluseid. Sekretäride koolitusel õpetab raamatupidamise aluseid. Rahvaülikoolis alates 2008.a.

Priit Tannik

Priit Tannik on lõpetanud Audentese Ülikooli juhtimise alal ja Eesti Maaülikooli juhtimise ja turunduse alal. Tema töö- ja koolituskogemused on väga mitmekesised: Tartu Noorte Infokeskuse juhataja, Teater Vanemuine produtsent, AS Erahariduskeskuse turundusjuht, tegutsenud FIE-na turunduskonsultandina. Praegu on Priit Tannik Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainori turunduse lektor ja Turunduskonsultatsiooni büroo OÜ Artwant juhataja. Ta on teinud erinevaid koolitusi ka Tartu Ülikoolis, Noorte Juhtimiskonverentsil, Tartu Ettevõtlusnädalal jm. Tartu Rahvaülikoolis koolitab alates 2012. a kevadest. Priit on rahvaülikooli ettevõtluskoolituse põhilektor.

Mehis Adamson

Osale kursusel!