Tartu Rahvaülikooli esilehele

Kuidas kirjutada mõjusat motivatsiooni- ja kaaskirja

Sa oled motiveeritud. Sa tõesti soovid seda töökohta saada. Või ülikooli tasuta kohale kandideerida. Aga kuidas panna see kirja viisil, et ka kirja lugeja seda mõistaks? Kuidas kirjutada motivatsiooni- või kaaskirja, mille iga rida veenab lugejat – just sina oled see õige inimene? Praktilisel koolituspäeval kirjutab iga osaleja endale vajaliku kirja otsast lõpuni valmis. Koolitus sobib kõigile, kes vajavad tugevat motivatsiooni- või kaaskirja.

Koolitus toimub:15.02.2018 N, kell 10-16Vaksali 7
Maht:6 akadeemilist tundi
Hind:68 eurot (käibemaksu ei lisandu)

Koolitustasu sisaldab õppematerjale ja kohvipause.

Teemad:

  • Mis on motivatsioon ja kuidas seda kirjeldada?
  • Kuidas enne kirjutamist mõtteid korrastada?
  • Miks on vaja mõista kirja lugeja vaatepunkti?
  • Kuidas motivatsiooni- ja kaaskirja üles ehitada?
  • Milline on motivatsiooni- ja kaaskirja jaoks sobiv stiil?
  • Kui tähtis on kirja korrektne vormistamine?

Juhendaja

Marianne Liiv

Marianne Liiv on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti filoloogina. Ta on saanud magistrikraadi organisatsioonikommunikatsiooni alal Tallinna Ülikoolist. Marianne Liiv on töötanud 10 aastat turunduse valdkonnas ning saanud hulgaliselt kogemusi Swedbanki ettevõtete panganduse turundust korraldades. Praegu omab Marianne Liiv ettevõtet Kerge Sulg OÜ, mis tegeleb tekstide kirjutamise ja toimetamisega ning kirjutamisteemaliste koolitustega.

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel koolituskaardi tutvustusest

Osale kursusel!