Tartu Rahvaülikooli esilehele

Uudsete IKT vahendite kasutamine õpetamises

IKT vahendite kasutamine on koolitaja kutset läbiv kompetents, sest IKT- ehk info- ja kommunikatsioonitehnoloogia oskused muutuvad kõigil elualadel üha olulisemaks. Koolituse eesmärk on tutvustada koolitajatele erinevate IKT vahendite kasutamisvõimalusi ja innustada neid oma töös rakendama. Koolitus on mõeldud koolitajatele ja õpetajatele.

Koolitus toimub:10-24.11.2017 10., 13., 20., 24. november kell 13:00 – 16:15Pepleri 4
Maht:16 akadeemilist tundi
Hind:155 eurot (käibemaksu ei lisandu)

Kui ühest organisatsioonist tuleb samale koolitusele kaks või enam õppijat, siis on soodustus iga osaleja kohta 5%.

Koolitustasu sisaldab õppematerjale ja kohvipause.

Koolituse teemad:

• enesetutvustuse ja grupipildi loomine veebis
  • materjalide esitamine veebis (koolituskava, materjalid, ülesanded)
  • mängulised veebipõhised teadmiste kontrolli võimalused
  • erinevad õpirakendused veebis (ajurünnak, grupitööd, mõistekaardid jne)

Juhendaja

Kadi Tamm

Kadi on lõpetanud Mainori kõrgkooli infotehnoloogia eriala, läbinud pedagoogika täienduskoolitusprogrammi ja talle on omistatud täiskasvanute koolitaja 6. taseme kutse. Kadi on Koolitusruum OÜ juhataja ja erinevate koolitusasutuste partner täiskasvanute koolitajana. Alates 2007. a aitab Kadi huvilistel arvuti- ja IKT-alaseid teadmisi ning oskusi omandada Tartu Rahvaülikoolis. 2009. a valiti Kadi Tartumaa aasta koolitajaks.

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel koolituskaardi tutvustusest

Osale kursusel!