Tartu Rahvaülikooli esilehele

Projektide algatamise, koostamise ja juhtimise põhitõed

Koolituse eesmärgiks on anda praktilisi teadmisi projektide struktuurist, eelarvest ja vormistamisest. Koolituse käigus tutvustatakse erinevaid rahastamisallikaid. Koolituse on mõeldud neile, kes tegelevad organisatsioonis planeerimise, projektide ja rahataotluste koostamisega.

Koolitus toimub:11-12.10.2016 11. oktoobril kell 10.00-17.00, 12. oktoobril kell 9.30-17.00.Pepleri 4
Maht:16 akadeemilist tundi
Hind:145 eurot (käibemaksu ei lisandu)

I päev

Projektide algatamine ja projektgrupi koostöö. Projekti seos strateegilise planeerimisega. Projekti struktuur ja eelarve

II päev

Loogilise maatriksi koostamine ja projekti vormistamine. Aruandlus. Fondide ja rahastusallikate tutvustus.

Juhendaja

Jaan Urvet

Jaan Urvet on lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi ja Eesti Muusikaakadeemia Kõrgema Lavakunstikooli magistrantuuri. Töötab koolitajana alates 1994.a. kõrgkoolides, firmades ja riigiasutustes. Alates 2000.a Tartu Ülikooli külalislektor.
Olnud erinevate fondide ekspertgruppide liige. On koostanud üle 300 taotluse rahalise grandi saamiseks nii siseriiklikele kui ka rahvusvahelistele fondidele.
On osalenud koolitajana Türgis, Hiinas, Tais, Kreekas, Rootsis, Zimbabwes ja mujal.
Jaan Urvet on Ruhnu vallavanem. Valitud 2014 Harjumaa Aasta Koolitajaks.

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Tagasiside

Koolitus oli asjalik, innustav, väga informatiivne. Koolitaja on suure praktikaga suurepärane professionaal. Koolitus andis julguse ja kindlustunde oma projektiga alustamiseks (Renita Metsalu).

Väga asjakohane, koolitaja käib ajaga kaasas. Algajale hea stardipakk (Helina, õpetaja).

Osale kursusel!