Psühholoogia ja eneseareng

Feng shui

Feng shui on iidne hiina õpetus, mille eesmärk on õppida tundma ümbritseva energia omadusi ja panna need enda heaks tööle. Kursustel tutvutakse feng shui olemusega, tõmmatakse paralleele eestimaise tuule ja vee õpetusega ning talupojatarkusega. Siin avaldame infot ka energeetiliste reiside kohta mööda kaunist Eestimaad.

Loovkirjutamine

Kursusel keskendutakse ennekõike kujutlusvõime toetamisele ja arendamisele. Harjutustes on rõhk oma sisemaailma uurimisel, mitte niivõrd valmis ja lõpuni viimistletud tulemuseni jõudmisel. Kasutatakse Hunt uksel lähenemist, mis on budismist inspireeritud loovkirjutamine. Eelnev kirjutamise kogemus pole vajalik.

Pere ja lapsed

Meie koolitused on mõeldud kõigile, kes tegelevad lastega - lastevanematele, lapsehoidjatele, lasteaia õpetajatele ja abiõpetajatele, huvijuhtidele jt.

UUS! Praktiline enesekaitse

Sellel kursusel osalemine on vähim, mida sa saad teha enda ja oma lähedaste turvalisuse suurendamiseks. Tule ja õpi, kuidas olla valmis ja kaitsta ennast erinevate rünnakute eest, mis võivad meid varitseda tänaval, pargis või koduukse ees, ja ka kõige ettearvamatutes kohtades.

Suhted ja isiksuse areng

Siit leiab loenguid, seminare, kursuseid igale maitsele. Kavas on nii juba pooulaarseks saanud kursused, kuid igal semestril ka palju uut. Kevadsemestri kursused jõuavad kodulehele detsembris.
Tulen siia õhkkonna pärast, siit saab alati mingi energia süsti, uue idee, ka uued tutvused.
Anneli, 38