Psühholoogia ja eneseareng

Feng shui

Feng shui on iidne Hiina õpetus, mille eesmärk on õppida tundma ümbritseva energia omadusi ja kuidas panna need enda heaks tööle. Tutvutakse feng shui olemusega, tõmmatakse paralleele eestimaise tuule ja vee õpetusega ning talupojatarkusega.

Kristallide maailm

Kristallid ootavad, et me neid kasutama õpiks - nii enda ja teiste väestamiseks, energeetiliseks puhastamiseks, tervise kosutamiseks , tasakaalustamiseks ja ka paljuks muuks. Õpe toimub seminaride vormis, lisaks teadmiste omandamisele on nüüd võimalik ka poolvääriskividest ehete valmistamise töötoas endale meelepäraseid ja sobivaid ehteid meisterdada.

Praktiline enesekaitse

Sellel kursusel osalemine on vähim, mida sa saad teha enda ja oma lähedaste turvalisuse suurendamiseks. Tule ja õpi, kuidas olla valmis ja kaitsta ennast erinevate rünnakute eest, mis võivad meid varitseda tänaval, pargis või koduukse ees, ja ka kõige ettearvamatutes kohtades.

Suhted ja isiksuse areng

Kursused, mis aitavad kaasa inimese individuaalsele arengule ja annavad väärt teadmisi inimsuhete maailmast.

Tark lapsevanem

Meie koolitused on mõeldud kõigile, kes tegelevad lastega - lastevanematele, lapsehoidjatele, lasteaia õpetajatele ja abiõpetajatele, huvijuhtidele jt.
Nii hea on see, et rahvaülikooli JOOGA ja PILATESE grupid pole liiga suured. Suured saalitäied joogatajaid pole minu maitse. Väiksemas grupis on õhustik hoopis teine ja mõnusam.
Ursula, 32.a