Psühholoogia ja eneseareng

Feng shui

Feng shui on iidne hiina õpetus, mille eesmärk on õppida tundma ümbritseva energia omadusi ja panna need enda heaks tööle. Kursustel tutvutakse feng shui olemusega, tõmmatakse paralleele Eestimaise tuule ja vee õpetusega ning talupojatarkusega. Siin avaldame infot ka põnevate reiside kohta mööda kaunist Eestimaad.

Pere ja lapsed

Meie koolitused on mõeldud kõigile, kes tegelevad lastega - lastevanematele, lapsehoidjatele, lasteaia õpetajatele ja abiõpetajatele, huvijuhtidele jt.

UUS! Praktiline enesekaitse

Sellel kursusel osalemine on vähim, mida sa saad teha enda ja oma lähedaste turvalisuse suurendamiseks. Tule ja õpi, kuidas olla valmis ja kaitsta ennast erinevate rünnakute eest, mis võivad meid varitseda tänaval, pargis või koduukse ees, ja ka kõige ettearvamatutes kohtades.

Suhted ja isiksuse areng

Siit leiab loenguid, seminare, kursuseid igale maitsele. Kavas on nii juba pooulaarseks saanud kursused, kuid igal semestril ka palju uut. Kevadsemestri kursused jõuavad kodulehele detsembris.
JUMESTUSKURSUSEL sai kümneid näpunäiteid, kuidas stiilselt meikida. Väga hea, et räägiti erinevatest näotüüpidest ning toodetest, mida keegi võiks eelistada. Jumestustoodete ostmine ja kasutamine on nüüd palju lihtsam.
Ene, 31.a