Psühholoogia ja eneseareng

Feng shui

Feng shui on iidne Hiina õpetus, mille eesmärk on õppida tundma ümbritseva energia omadusi ja kuidas panna need enda heaks tööle. Tutvutakse feng shui olemusega, tõmmatakse paralleele eestimaise tuule ja vee õpetusega ning talupojatarkusega.

Praktiline enesekaitse

Sellel kursusel osalemine on vähim, mida sa saad teha enda ja oma lähedaste turvalisuse suurendamiseks.

Suhted ja isiksuse areng

Kursused, mis aitavad kaasa inimese individuaalsele arengule ja annavad väärt teadmisi inimsuhete maailmast.

Tark lapsevanem

Meie koolitused on mõeldud kõigile, kes tegelevad lastega - lastevanematele, lapsehoidjatele, lasteaia õpetajatele ja abiõpetajatele, huvijuhtidele jt.
JUMESTUSKURSUSEL sai kümneid näpunäiteid, kuidas stiilselt meikida. Väga hea, et räägiti erinevatest näotüüpidest ning toodetest, mida keegi võiks eelistada. Jumestustoodete ostmine ja kasutamine on nüüd palju lihtsam.
Ene, 31.a