Keeled

Tartu Rahvaülikoolis saab õppida araabia, eesti, hiina, hispaania, inglise, islandi, itaalia, jaapani, läti, norra, prantsuse, pärsia, rootsi, saksa, soome, taani ja vene keelt.

KEELETESTID: inglise keel, soome keel, vene keel
Taseme valimisel on abiks enesehindamise skaala

Meie juhendajad on kogenud ja hinnatud keelekoolitajad. Enamik on läbinud täiskasvanute koolitamise täiendõppe.

• Õppetöö toimub sügisel septembrist detsembrini ning kevadel jaanuarist aprillini, lisaks on kevadised lühikursused. Tunnid toimuvad enamasti 2 korda nädalas ja kursuste maht on 28-60 tundi (1 tund - 45 minutit).
  • Meie kursusetasu sisaldab õppematerjale (töövihikud, õpikud jms). Käibemaksu ei lisandu;
  • Rahvaülikooli õppetasu saab tuludeklaratsioonis näidata koolituskuluna, millest seaduse kohaselt tagastatakse kursuslasele 20% kursusetasust.
  • Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel.
  • Kursust on võimalik tellida oma grupile.

• Individuaaltunni hind on alates 20 € (akadeemiline tund). Tunnis võib osaleda ka kaks inimest (tunnihind ühele 10 €);
  • Õppida saab ka minirühmas. Minirühmad on mõeldud 3-5 inimesele ja tunnihind rühmale on 25 €. Minirühma tunnihind õpilasele sõltub osalejate arvust;
  • Grupile kehtestatud hind kehtib tingimusel, et rühmas on vähemalt 8 osalejat.

Miks õppida keeli Tartu Rahvaülikoolis?
    - Kursusetasu sisaldab õppematerjale (enamasti originaalõpikuid ja töövihikuid)
    - Professionaalsed juhendajad
    - Kaasaegsed õppemeetodid ja vahendid
    - Soodsad kursusetasud
    - Väikesed grupid
    - Käibemaksu ei lisandu. Tulumaksusoodustus
    - Mõnus õppekeskkond, vaata meie õppeklasse SIIN.

Tartu Rahvaülikool - 28 aastat keeleõppijate usaldust!

Araabia keel

Algkursus. Individuaalõpe.

Eesti keel

Eesti keel tasemetele A1.1, A1.2 ja A2 inglise keele baasil. The Estonian language course at A1.1, A1.2 and A2 level( based on English). Eesti keel A1, A2 ja B1 tasemele vene keele baasil.

Hiina keel

Individuaalõpe. Huvi korral võta ühendust mairi@rahvaylikool.ee.

Hispaania keel

Algkursus. Madalam kesktase.

Inglise keel

Inglise keel erinevatele tasemetele, vestluskursused, intensiivkursused. Inglise keele edasijõudnutele: täpne sõnavarakasutus (B2-C1). Tööalane suhtluskeel algajatele ja veidi oskajatele. Taseme valimisel on abiks enesehindamise skaala ja KEELETESTID inglise keel A1-A2 Tulemus: 0-20 punkti - A1.1 tase, vali algtaseme I semester 21-35 punkti - A1.2 tase, vali algtaseme II semester 35-50 punkti - A2.1 tase, vali madalama kesktaseme I semester inglise keel B1-B2 Tulemus: 0-15 punkti - A2 tase, vali madalam kesktase 16-35 punkti - B1 tase, vali kesktase 36-50 punkti - B2 tase, vali kõrgem kesktase Küsimuste korral võta julgesti ühendust keeleõppe koolitusjuhiga - Mairi Meizneriga, mairi@rahvaylikool.ee, tel 7361542

UUS! Islandi keel

Islandi keel algtasemele.

Itaalia keel

Algkursus.Algkursus veidi oskajale.Itaalia keel ja kultuur (veidi oskajale).

Jaapani keel

Norra keel

Prantsuse keel

Algkursus. Madalam kesktase. Kesktase.

Rootsi keel

Saksa keel

Soome keel

Soome keel erinevatele tasemetele. Grammatika ja eksitavate sõnade kursus. Taseme valimisel on abiks enesehindamise skaala ja KEELETESTID soome keel A1-A2 Tulemus: 0-23 punkti - A0 tase, vali algtaseme I semester 24-47 punkti - A1 tase 48-70 punkti - A2 tase 71+ tee kesktaseme testi soome keel B1-B2 Küsimuste korral võta julgesti ühendust keeleõppe koolitusjuhiga - Mairi Meizneriga, mairi@rahvaylikool.ee, tel 7361542

Vene keel

Algkursus. Madalam kesktase.

Läti keel

Individuaalõpe.
Huvi korral võta ühendust mairi@rahvaylikool.ee.

Pärsia keel

Individuaalõpe.
Huvi korral võta ühendust mairi@rahvaylikool.ee

Taani keel

Algtase.
Huvi korral võtke ünendust mairi@rahvaylikool.ee

Telli koolitus oma grupile!

Kui soovite tellida keelekursuse oma asutusse, siis kirjutage meile oma soovist. Õppida saab nii suhtlus- kui ka erialast keelt. Kursuseprogrammi koostame just teie vajadustest lähtuvalt. Tundide miinimumarv on 30 akadeemilist tundi. Grupi suurus 6-12 inimest. Kursuse hind sõltub õpetatavast keelest ja rühma suurusest.
Küsi pakkumist mairi@rahvaylikool.ee, 7361542.

Kui ma vahel olen mõelnud, et ehk olen liiga vana või rumal mõne kursuse tarvis, siis taolised väärasusaamad saavad kummutatud. Suhtumine õppijatesse on mõnus ja soe. Meeldib, et kursused on muu elukallidusega võrreldes üsnagi taskukohased. Tagasi tulen ma siia ikka omakasu eesmärgil. Tahan taas kogeda midagi mõnusat ja toredat!
Birgit, 43.a