Keeled

Tartu Rahvaülikoolis saab sel aastal õppida 15 erinevat keelt! Araabia, eesti, hiina, hispaania, inglise, itaalia, jaapani, läti, norra, prantsuse, rootsi, saksa, soome, taani ja vene keelt.

Läti keel

Individuaalõpe. Huvi korral võta ühendust mairi@rahvaylikool.ee.

Saksa keel

Vene keel

Algkursus. Madalam kesktase.

Araabia keel

Algkursus. Individuaalõpe.

Eesti keel

Eesti keel tasemetele A1.1, A1.2 ja A2 inglise keele baasil. The Estonian language course at A1.1, A1.2 and A2 level( based on English). Eesti keel A1, A2 ja B1 tasemele vene keele baasil.

Hiina keel

Individuaalõpe. Huvi korral võta ühendust terje@rahvaylikool.ee.

Hispaania keel

Algkursus. Madalam kesktase.

Inglise keel

Inglise keele kursused.

Itaalia keel

Algkursus.Algkursus veidi oskajale.Itaalia keel ja kultuur (veidi oskajale).

Norra keel

Prantsuse keel

Algkursus. Madalam kesktase. Kesktase.

Rootsi keel

Algkursus.

Telli koolitus oma grupile!

Kui soovite tellida keelekursuse oma asutusse, siis kirjutage meile oma soovist. Õppida saab nii suhtlus- kui ka erialast keelt. Kursuseprogrammi koostame just teie vajadustest lähtuvalt. Tundide miinimumarv on 30 akadeemilist tundi. Grupi suurus 6-12 inimest. Kursuse hind sõltub õpetatavast keelest ja rühma suurusest.
Küsi pakkumist mairi@rahvaylikool.ee, 7361542.

Miks õppida keeli just Tartu Rahvaülikoolis?

• Meie juhendajad on kogenud ja hinnatud keelekoolitajad. Enamik on läbinud täiskasvanute koolitamise täiendõppe;
  • Kursusetasule ei lisandu käibemaksu;
  • Rahvaülikooli õppetasu saab tuludeklaratsioonis näidata koolituskuluna, millest seaduse kohaselt tagastatakse kursuslasele 20% kursusetasust;
  • Väikesed grupid (enamasti 8-10 inimest);
  • Osalustasud on soodsad ja sisaldavad õppematerjale (enamasti originaalõpikuid ja töövihikuid);
  • Kaasaegsed õppemeetodid ja -vahendid;
  • Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta leiad täpsemat infot Töötukassa kodulehel;
  • Ja kõige olulisem – õppida on mõnus!

Kuidas valida sobiva tasemega kursus?

Sobiva tasemega keelekursuse valikul on Sulle abiks keeletestid (inglise keel, vene keel) ja enesehindamise skaala.

Kuidas on õppimine korraldatud?

• Õppetöö toimub sügisel septembrist detsembrini ning kevadel jaanuarist aprillini, lisaks on kevadised lühikursused. Tunnid toimuvad enamasti 2 korda nädalas ja kursuste maht on 28-60 tundi (1 tund - 45 minutit);
  • Hubane ja mugav õppekeskkond, vaata meie õppeklasse SIIN.

Individuaaltunnid, minigrupid, kursused eritellimusel

• Individuaaltunni hind on alates 20 € (akadeemiline tund). Tunnis võib osaleda ka kaks inimest (tunnihind ühele 10 €);
  • Õppida saab ka minirühmas. Minirühmad on mõeldud 3-5 inimesele ja tunnihind rühmale on 25 €. Minirühma tunnihind õpilasele sõltub osalejate arvust;
  • Grupile kehtestatud hind kehtib tingimusel, et rühmas on vähemalt 8 osalejat.
  • Kursust on võimalik tellida oma grupile.

Kõikide küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust! Keeleõppe koolitusjuht Mairi Meizner (mairi@rahvaylikool.ee, tel 7361542) ja keeleõppe koordinaator Terje Kruusimaa (terje@rahvaylikool.ee, tel 5345 5242, 736 1540).

Tartu Rahvaülikool - juba 29 aastat keeleõppijate usaldust!

Kui ma vahel olen mõelnud, et ehk olen liiga vana või rumal mõne kursuse tarvis, siis taolised väärasusaamad saavad kummutatud. Suhtumine õppijatesse on mõnus ja soe. Meeldib, et kursused on muu elukallidusega võrreldes üsnagi taskukohased. Tagasi tulen ma siia ikka omakasu eesmärgil. Tahan taas kogeda midagi mõnusat ja toredat!
Birgit, 43.a