Keeled

Viipekeel

Meie ümber on inimesi, kes räägivad pisut teisiti. Sul on lähedane või sõber kes viipleb ning soovid ka tundma õppida ülipõnevat ja omapärast kurtide inimeste kultuuri ja maailma? Ehk töötad asutuses, kus tuleb sageli ette suhtlemist kurtidega ning soovid osata vestelda ilma tõlgita. Viipekeele algkursus toimub 2018. aasta kevadsemestril.

Telli koolitus oma grupile!

Kui soovite tellida keelekursuse oma asutusse, siis kirjutage meile oma soovist. Õppida saab nii suhtlus- kui ka erialast keelt. Kursuseprogrammi koostame just teie vajadustest lähtuvalt. Tundide miinimumarv on 30 akadeemilist tundi. Grupi suurus 6-12 inimest. Kursuse hind sõltub õpetatavast keelest ja rühma suurusest. Küsi pakkumist mairi@rahvaylikool.ee, 7361542.

Individuaalõpe

Individuaaltunnid ja minigrupid.

Tellitud koolitus/asutusesisene koolitus

UUS! Keeleõpe Skype´i kaudu

Skype keeletunnis suhtlevad õppija ja õpetaja omavahel Skype’i teel.

Miks õppida keeli just Tartu Rahvaülikoolis?

• Meie juhendajad on kogenud ja hinnatud keelekoolitajad. Enamik on läbinud täiskasvanute koolitamise täiendõppe;
  • Kursusetasule ei lisandu käibemaksu;
  • Rahvaülikooli õppetasu saab tuludeklaratsioonis näidata koolituskuluna, millest seaduse kohaselt tagastatakse kursuslasele 20% kursusetasust;
  • Väikesed grupid (enamasti 8-10 inimest);
  • Osalustasud on soodsad ja sisaldavad õppematerjale (enamasti originaalõpikuid ja töövihikuid);
  • Kaasaegsed õppemeetodid ja -vahendid;
  • Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta leiad täpsemat infot Töötukassa kodulehel;
  • Ja kõige olulisem – õppida on mõnus!

Kuidas valida sobiva tasemega kursus?

Sobiva tasemega keelekursuse valikul on Sulle abiks keeletestid (inglise keel, vene keel) ja enesehindamise skaala.

Kuidas on õppimine korraldatud?

• Õppetöö toimub sügisel septembrist detsembrini ning kevadel jaanuarist aprillini, lisaks on kevadised lühikursused. Tunnid toimuvad enamasti 2 korda nädalas ja kursuste maht on 28-60 tundi (1 tund - 45 minutit);
  • Hubane ja mugav õppekeskkond, vaata meie õppeklasse SIIN.

Kõikide küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust! Keeleõppe koolitusjuht Mairi Meizner (mairi@rahvaylikool.ee, tel 7361542) ja keeleõppe koordinaator Terje Kruusimaa (terje@rahvaylikool.ee, tel 5345 5242, 736 1540).

Tartu Rahvaülikool - juba 29 aastat keeleõppijate usaldust!

Roberto Vera hispaania keel algajatele. Tulin õppima, sest mu on hispaanlasest sõber, kes räägib eesti keelt. Olen kursusega väga rahul. Toimumisaeg ja tihedus sobisid. Tunnis võiks soovitada äppe ja Youtube videosid õpitu kinnistamiseks. Kiitus Robertole, kes oli mõistev, toetav ja hoidis meeleolu üleval!

Riin