Estonian (based on English): Estonian for Beginners 0 - A1.2

Estonian for A1.1 and A1.2 levels based on English. The course is suitable for students who have not studied Estonian before.

Toimub Ainemaht Hind
3.10-14.12.2017
TN 17.15-18.45
Ülikooli 1
44 ak. tundi 242 €
Registreerima

Kursuse kirjeldus

Topics:

Greetings, farewells, apologies. Introducing people. Mother tongue and foreign languages. In town. Eating out. Free time and hobbies. Family and friends. My day.

Grammar:

The alphabet. The stress. Word order. Questions. Declension of nouns and adjectives. Conjunction of verbs. Ordinals and cardinals. Declension of numerals. Listening practice.

Learning materials

Coursebook: "Complete Estonian" by Mare Kitsnik, Leelo Kingsepp

Juhendaja

Linda Palts

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja erialal, aga töötanud olen peamiselt eesti keele võõrkeelena õpetajana. Minu huvi eesti keele võõrkeelena õpetamise vastu sai alguse aastal 2007, kui veetsin praktikandina aasta Suurbritannias algklassiõpilastele eesti keelt õpetades. Seejärel töötasin neli aastat Tšehhi Vabariigis, kus olin Masaryki Ülikoolis eesti keele lektor. Võõras riigis elanuna mõistan, kui tähtis on osata kohalikku keelt, sest see aitab argielus tõhusamalt hakkama saada ja annab lisaks võimaluse mõista paremini kohalikku kultuuri. Õpetamisel pean oluliseks, et keeletund arvestaks õppijate soovide ja vajadustega, oleks vaheldusrikas ning meeldiva õhkkonnaga, et õppida oleks mõnus!

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |