Eesti keel kõrgemale kesktasemele: Eesti keel B2/C1 tasemele

Sihtrühm on täiskasvanud, kelle eesti keele oskuse tase vastab B1-tasemele ning kes soovivad jätkata eesti keele õppimist.

Toimub Ainemaht Hind
29.09.2017-26.01.2018
R 9.00 - 10.30
Ülikooli 1
34 ak. tundi 182 €
Registreerima

Kursuse kirjeldus

Eesmärk: koolituse lõpuks oskab õppija eesti keelt ladusalt kasutada nii avalikes, õpi- kui ka tööoludes.

Kursusel käsitletakse järgmisi teemasid: isikuandmed; kodu ja ümbruskond; igapäevaelu; vaba aeg ja meelelahutus; reisimine; suhted teiste inimestega; tervis ja kehahooldus; haridus; sisseostude tegemine; söök ja jook; teenused; kohad; keel; ilm.

Keeleteadmised: des-vorm, umbisikuline tegumood, mitmuse omastav ja osastav kääne, kirjavahemärgid, suur ja väike algustäht.

Õppemeetodid: loeng, vestlus, iseseisev töö, paaristöö, rühmatöö, kirjutamis- ja lugemisülesanded, töö tekstiga.

Juhendaja

Linda Palts

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja erialal, aga töötanud olen peamiselt eesti keele võõrkeelena õpetajana. Minu huvi eesti keele võõrkeelena õpetamise vastu sai alguse aastal 2007, kui veetsin praktikandina aasta Suurbritannias algklassiõpilastele eesti keelt õpetades. Seejärel töötasin neli aastat Tšehhi Vabariigis, kus olin Masaryki Ülikoolis eesti keele lektor. Võõras riigis elanuna mõistan, kui tähtis on osata kohalikku keelt, sest see aitab argielus tõhusamalt hakkama saada ja annab lisaks võimaluse mõista paremini kohalikku kultuuri. Õpetamisel pean oluliseks, et keeletund arvestaks õppijate soovide ja vajadustega, oleks vaheldusrikas ning meeldiva õhkkonnaga, et õppida oleks mõnus!

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |